Wpis z mikrobloga

Oto moja prawda Eurowizji: Finlandia to moralny wygrany konkursu, jury ich wycięło, podobnie jak Norwegię i w mniejszym stopniu nas. Loreen nie była zła ale nie na tyle na ile ocenili ją jurorzy, głosy widzów bardziej odpowiadały rzeczywistości.

Na koniec smutny dla nas wniosek: by nasz reprezentant miał szansę na TOP 5, bez względu na jego klasę artystyczną to front wojny ukraińsko-rosyjskiej musiałby znajdować się gdzieś pod Warszawą.

#eurowizja
  • 31
@DonTadeo: nie wiem na jakim copium są polscy widzowie, ale Blanki absolutnie nikt nie skrzywdził, wręcz przeciwnie, przecież gdyby nie korupcja, memy i polska diaspora to ona nie miałaby na tym konkursie prawa bytu xD rzygać mi sie chcę, gdy polacy po raz tysieczny robią z siebie wielkie ofiary lewackiej propagandy, podczas gdy wysłali na konkurs tego formatu karyne z remizy z bogatymi starymi, która ledwo potrafi trafić w jakikolwiek dźwięk.
  • 0
@Reiden Masz trochę racji że piosenka to typowy "korpoprodukt" do jednosezonowego puszczenia w radiu ale mimo wszystko widzowie docenili ją wielokrotnie mocniej od jury.

Ideą Eurowizji zawsze było to że widzowie wybierają co im się podoba, z wszystkimi wadami i zaletami tego systemu. A obecnie mamy jakąś hybrydę głosowania widzów i obrad panów w garniakach.