Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie,

czy ktoś wie jak odzyskać dostęp do konta na fb, które zostało zablokowane poprzez włamanie się na komputer i podpięcie pod konto fb jakiegoś innego z instagrama ktore naruszało zasady społeczności przez co poleciało moje prywatne konto na fb?

Próby zalogowania na fb wyświetlają komunikat o zablokowanym koncie i mogę sobie przejść do centrum pomocy na Instagramie gdzie tak naprawdę nic nie ma przydatnego i wszystko odnosi się tam do konta na instagramie. By skorzystać z suportu fb należy się zalogować na koncie fb, tak tym zablokowanym. Są jakieś linki w pomocy fb do odzyskania konta po włamaniu i wysłania dowodu tożsamości ale uwaga, wyświetla przy próbie wysłania: zaloguj się na konto fb by uzyskać więcej informacji. Wszystkie linki prowadzą do strony logowania gdzie po wpisaniu hasła wyświetla, że konto zablokowane i odsyłają do centrum pomocy instagrama...

#fb #instagram #meta
hey_baby - Panowie i Panie, 

czy ktoś wie jak odzyskać dostęp do konta na fb, które ...

źródło: obraz_2023-05-13_215713613

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@hey_baby: Nigdy nie odzyskasz, szkoda Twoje czasu, jestem po dwuletnim sporze z fb po włamaniu, podczas jednej z rozmów telefonicznych, dziewczyna na słuchawce nie wyłączyła mikrofonu podczas konsultacji z kimś bardziej kompetentnym i usłyszałem, że konta, na którym było naruszenie bezpieczeństwa w jakiejkolwiek formie nigdy nie są przywracane użytkownikom.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chlopiec_z_drewna: Problem w tym jest taki że miałem konto ten sam numer tel i email co na instagramie, ktoś podpiął do tego zestawu kont trzecie konto z instagrama, które naruszyło standardy społeczności w związku z tym zostało mi zablokowane konto prywatne na fb ale już na instagramie nie. Teraz nie mogę nic zrobić, ani do nich napisać bo zaloguj na stare... Wszystkie linki sprowadzają się do zalogowania po których wyświetla mi
  • Odpowiedz
@hey_baby
KIedyś można było stosunkowo łatwo znaleźć czat, teraz już nie jest tak łatwo, nawet nie wiem czy jest dostępny. W mojej sprawie działo się tyle, że nawet sami do mnie dzwonili ( ͡º ͜ʖ͡º)
Najprościej znaleźć kontakt szukając tematów z płatnościami, że masz jakiś problem i nie możesz zapłacić, wtedy zasadniczo nie ma problemu z kontaktem z supportem, jak dobrze poprowadzisz rozmowę, to przełączą cię do
  • Odpowiedz