Wpis z mikrobloga

#danielmagical daniel genialnie rozegral akcje z poznaniem i dzieki temu ze poszla fama ze kibole chca zrobic krzywde kochajacej sie rodzinie co jest bzdura bo kibole maja to gdzies to teraz cala rzesza fanow bedzie im wspolczuc xd wykopki jak zwykle wykonaly kawal dobrej roboty xdd tyle jakze strasznych slow pada pod adresem daniela jaki to on nie jest glupi a rozgrywa cala mase wykopkowych strategow oraz gangsterow o tak o! tak o od buta! xd mimo wszystko troche mi sie to nie podoba bo to co on robi z wykopkami z tego tagu to juz kopanie lezacego, plucie na facjate, bezczeszczenie zwlok a za to mozna juz zostac ukaranym prawnie. wykopki dzialajcie, teraz wam sie uda xd #patostreamy
don-zwierz - #danielmagical daniel genialnie rozegral akcje z poznaniem i dzieki temu...

źródło: 383899

Pobierz
  • 13
@PogromcaPatusow: jakie 365 dni?? halo! pani prokurator bedzie wnioskowac o dozywocie a sad sie do tego przychyli, tak bedzie, wierz mi na slowo. jak jeszcze dorzuca orzniecie wykopkow na 900h to moze i wprowadza kare smierci ze wzgledu na wyjatkowe okrucienstwo wobec niepelnosprytnych xd
@don-zwierz: to ile ty musisz mieć IQ wierząc w szachy 5D przygłupiego fasiarza do tego zasypując tablice jakimiś wysrywami na siłę szukając atencji XD jak chcesz z kimś pogadać to wyjdź do ludzi
@V0yT: napisal wykopek xd wy wierzyliscie w szachy 5d ze strony daniela i nadal wierzycie, ze po dzien dzisiejszy trzyma reke na interesie robali z raszei xd nie zgadzanie sie z wykopkowa tluszcza jest szukaniem atencij? te wszystkie kruche psychiki ktore mnie unikaja jak ognia jakos przecza temu stwierdzeniu