Wpis z mikrobloga

@Niss: ja gram czarojdziem, bo od 15 lvl odblokowujesz "Zaklinanie" skilli, które odblokowuje umiejętność pasywną związaną z danym skillem. I to jest turbo ważne pod Ashavę chociażby, bo ja używając na slocie zaklinania skill "Tarcza Płomieni" dostaję pasyw, który mi ją odpala automatycznie w przypadku otrzymania śmiertelnych obrażeń. Sama tarcza daje mi nieustępliwość na ok. 2sek. (nie otrzymuje obrażeń). Cooldown wynosi 120s. I w przypadku Ashavy jak zaśpisz i nie zrobisz
@Nihilnovii: błyskawice/ogień. Ale ja nie jestem ekspertem, bo i tak ustawiam build pod to co mi z itemów wypadnie. Na pewno mus to hydra i flame shield. Do levelowania jako podstawa: arc lash, bo zajebiście moby czyści pod ashave zmieniam na spark/fire bolt. Jako główna używam chain lighting, bo mi leży ten skill i mam też item do niego więc wbijam na tym 6lvl. Do tego maksuje hydre i tyle. Z
@Nihilnovii: Nie grałem czarojdziem wcześniej, ale mam pewne problemy z zarządzaniem maną. Co w sumie jest spoko, bo gierka nie robi się taka braindead i trzeba zarządzać i myśleć, ale no na Ashavie to cienko może przez to być xD no tak czy siak wkrótce się przekonam.