Wpis z mikrobloga

Dzień dobry #mirko. Post pierwszy. Wpis pierwszy. Premiera. Istnieję i mam tu konto. W końcu też się pojawiłem na tym portalu, po latach przeglądania treści i zastanawiania się, czy warto. Czy to już przegięcie, że dopiero teraz, w wieku trzydziestu lat, zdecydowałem się założyć tu konto? No cóż, nie zawsze jest się na czasie, a ja nigdy nie byłem specjalnie trendsetterem. Nie to, że jestem komformistą, ale po prostu u nas w zagrodzie dopiero elektryczność doszła.
Ale może to właśnie teraz będzie mój moment na przełom? Kto wie, może moje wypowiedzi okażą się właśnie tym, czego ten portal potrzebuje? Albo może nie, a ja zostanę tylko kolejnym anonimowym użytkownikiem, którego komentarze zaginą w morzu postów.

Tak czy inaczej, mam nadzieję, że będzie mi tu dobrze i uda mi się od czasu do czasu wypowiedzieć coś ciekawego. No i oczywiście, poznać kilka fajnych osób o podobnych zainteresowaniach.
To tyle na początek, może za jakiś czas będę miał już jakieś bardziej konkretniejsze posty do przedstawienia. Pozdrawiam!
Niewidzialnyfetyszystana_rowerze - Dzień dobry #mirko. Post pierwszy. Wpis pierwszy. ...

źródło: mandolina_gdy

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz