Wpis z mikrobloga

Mirki,
Kupowałem Iphone 13 mini jakiś rok temu z drugiej ręki. Telefon sprawdzany przy zakupie na stronach operatorów, bez blokad i rat. Działał przez rok wyśmienicie i dziś niz gruchy ni z pietruchy stracił zasięg. Wyświetla się brak sieci, numer imei działa, 112 równiez, w ustawieniach znajduje różne sieci (plus, play, orange, t mobile) ale nie może się z nimi połaczyc. Przekładałem kartę do innego telefonu i wszystko działa. Esim również brak zasięgu. Sprawdzałem dzis u operatorów i bez blokad/rat. Macie jakieś pomysły?
#apple #iphone #serwisgsm #telefony #ios
  • 7
  • Odpowiedz
@napinaczkamil: A nie czytnik kart? 112 i imei idą bezpośrednio z telefonu (112 jak nie ma sim), skoro karta w innym telefonie śmiga to stawiałbym na czytnik kart sim. Rozwiązanie jest proste, jak masz pod ręką inne nano to sprawdź, docelowo jeśli już po gwarancji to tematu totalnie bym nie ruszał i załadował do telefonu e-sim jeśli z dual nie korzystasz.
  • Odpowiedz
@napinaczkamil: u koleżanki było to samo, serwis pogwarancyjny chciał za naprawe 600 i nie obiecywał, że się uda, ale w końcu nawet go nie ruszyli przez miesiąc. Skończyło się na wymianie w applu na nowego za 2300
  • Odpowiedz