Wpis z mikrobloga

@marekq: a nie wiem. rozne akcje na spontanie mialem w zyciu, ale nigdy nie jechalem na zadne zadupie, do dziewczynki ktorej na oczy nie widzialem, zeby pomarznac sobie. moze juz za stary jestem, czy cos. dla mnie to idealny przyklad gimbusiarskiej logiki. (nie obrazam gimnazjalistow. taki system, ze trzeba chodzic do gimbazjum. gimbus to stan umyslu, mozna miec i 30 lat).

moze z drugiej strony, to jakas chec zrobienia sobie jaj?
@O__Q: Ej, ej, ej... to, że to jest wschód Polski, nie znaczy, że to gdzieś na zadupiu czy coś w tym stylu :) Tomaszów Lubelski ma około 20 000 mieszkańców. Z tego co piszą, to ludzie przyjechali też z Zamościa, Chełma, Lublina, Rzeszowa, itp. Głupota, ale czego ludzie nie zrobią dla uczestniczenia w wyjątkowym wydarzeniu :P
@marekq: wiesz, takie czasy. chociaz z drugiej strony jak dala to publicznie, to sama sobie nagrabila. nie mam nic do FB i ich "aplikacji" do wydarzen, bo czasem moze byc naprawde przydatna. ale trzeba ja umiec wykorzystac w odpowiedni sposob.

jak mowia: wszystko jest dla ludzi.

@piotrekkk: zajebiscie wyjatkowe wydarzenie. normalnie conajmniej jakby cobain powstal z martwych i gral jeden ostatni koncert. i co, ze ma 20k mieszkancow? u mnie
@marekq: nie no, nie robie. nie mam czasu teraz juz na takie zabawy. a jak mialem, to jeszcze nie bylo tanich linii lotniczych. ale moze sie kiedys uda ;]
@marekq: zawsze mozesz kupic weekendowy bilet pociagowy i pojezdzic po polsce. jesli sie nie myle, to kiedys kosztowalo to troche ponad 50 zl. tez jest fajnie ;]