Wpis z mikrobloga

Czemu Kuba Wojewódzki jest aż tak cięty na konfederacje? Jeśli jest gejem, to właśnie przez to? Jeśli nie jest gejem, to czy przez bycie cucoldem? Nie kupuje wytłumaczenia poprzez zwykłą różnice poglądów o 180 stopni.
#konfederacja #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
Czemu Kuba Wojewódzki jest aż tak cięty na konfederacje? Jeśli jest gejem, to właśnie przez to? Jeśli nie jest gejem, to czy przez bycie cucoldem? Nie kupuje wytłumaczenia poprzez zwykłą różnice poglądów o 180 stopni.


@siadatajta: bo ma więcej niż 15 lat xD
  • Odpowiedz
  • 4
bo ma więcej niż 15 lat xD

@Kryspin013: Tragiczny argument. Jak dobrze wiesz, baaaardzo dużo osób ma więcej niż 15 lat :DD A jakoś nie widze, żeby każdy kto ma 15 lat był tak cięty na konfe (btw sam mam wiecej niz 15 sooo :DDD) Reasumując - raczej nie wynika to z racji wieku.
  • Odpowiedz
@siadatajta: to był żart ziomek związany z tym, że większość wyborców Korwina z niego wyrasta wchodząc w okres dorosłości i zaczynając pierwszą pracę xD

pdk ci tam miałem jeszcze dopisać? czy cp? xD
  • Odpowiedz
@siadatajta: nie jest cięty, nie jest też gejem. Co najwyżej bi.
Myślę, że mówi w mediach wiele rzeczy, bo tak chcą mocodawcy. Poza tym Kuba zawsze się odpala przed wyborami i kampanią, tak samo było w 2015 i 2019
  • Odpowiedz
@siadatajta: to, że zapewne spełnia wole swoich rodziców, którzy zapewnili mu dobrobyt do końca życia i układy lub innych elit politycznych aby zapewnić to samo swojemu potencjalnemu dziecku co jego rodzice zapewnili mu wspópracując zpolityczną elitą, a te elity raczej trzymają się z pisiorami i peowcami, bo od dłuższego czasu oni rządzą Polską polityką, a Konfa jest stosunkowo nowym świeżym tworem politycznym, a co za tym idzie konkurencją (którą chcą zwalczyć)
  • Odpowiedz
@siadatajta: zbyt dobrze nie znam Wojewódzkiego, słucham jedynie jego podcastu i to tylko z gośćmi, którzy mnie interesują więc nie zawsze jest o polityce. Ale powiem to, co osobiście myślę.

Wojewódzki obraca się na salonach wśród elity protuskowej. To jest karierowicz więc nie może za bardzo odbiegać od ich trendów. Od prawie 20 lat jest związany z TVN, które jest mocno ukierunkowane politycznie na PO i przeciw PiS. TVN, Agora i
  • Odpowiedz