Wpis z mikrobloga

Mi chodzi o szurów, które wszędzie wrzucały jakieś głupie obrazki i nie potrafiły napisać zdania bez użycia słów śmiercionka, plandemia, itp. Tych to gonić i się w ogóle nie przejmować.


@Tymajster: ale tacy ludzie są po obu stronach.
Mentalnie człowiek, który bez weryfikacji powtarza teorie spiskowe o depopulacji czy autyzmie, niewiele się różni od człowieka, który ślepo wierzy mediom (a tym przecież zależy na wywołaniu strachu, bo to się klika), który
@Kryspin013: tak, a każdy kto się nie zaszczepił na covid to płaskoziemca hm? - jak sprowadzimy oponenta to absurdu to przecież łatwiej udowodnić swoje racje co?


@malinq: jak na razie to ty sprowadzasz wszystko do absurdu. Ja wspomniałem o antyszczepach czy o "każdym kto się nie zaszczepił"?

Druga sprawa to mówimy o absurdach a to są fakty a nie żadne wyolbrzymienia. Jak chcesz to ci wkleję tu wpisy np Sochy
Ja wspomniałem o antyszczepach czy o "każdym kto się nie zaszczepił"?


@Kryspin013: 1,5 roku temu antyszczepem był każdy kto sprzeciwiał się paszportom covidowym. Wyciągasz do dyskusji jakieś wypowiedzi ludzi totalnie odklejonych które nic nie wnoszą, a mają na celu tylko ośmieszenie oponenta, poprzez sprowadzenie jego wypowiedzi do jakiejś sochy czy innego #!$%@?.

Druga sprawa to mówimy o absurdach a to są fakty a nie żadne wyolbrzymienia. Jak chcesz to ci wkleję
@Kryspin013: 1,5 roku temu antyszczepem był każdy kto sprzeciwiał się paszportom covidowym. Wyciągasz do dyskusji jakieś wypowiedzi ludzi totalnie odklejonych które nic nie wnoszą, a mają na celu tylko ośmieszenie oponenta, poprzez sprowadzenie jego wypowiedzi do jakiejś sochy czy innego #!$%@?.


@malinq: Dobra poruszamy się w jakim obrębie definicji? Bo może sobie wymyśliłeś inną definicję antyszczepa? Do tego mówisz mi, że "wyciągam nic nie znaczące wypowiedzi". Socha jest dosłownie twarzą
Do tego mówisz mi, że "wyciągam nic nie znaczące wypowiedzi". Socha jest dosłownie twarzą ruchu antyszczepionkowego i największym znanym aktywistą przeciwko szczepionkom na covid xD


@Kryspin013: oczywiście, że nic nie znaczące. Zobacz jaki % mamy niezaszczepionych w wieku 18-40 i porównaj to do ilości osób głosujących na konfę/popierających sochę i inne upośledzone ruchy. Jak znajdziesz dowód na to, że te grupy się pokrywają co najmniej w 60% to nagram filmik jak
@Kryspin013: oczywiście, że nic nie znaczące. Zobacz jaki % mamy niezaszczepionych w wieku 18-40 i porównaj to do ilości osób głosujących na konfę/popierających sochę i inne upośledzone ruchy. Jak znajdziesz dowód na to, że te grupy się pokrywają co najmniej w 60% to nagram filmik jak odszczekuję co mówiłem.


@malinq: ale skąd ty tu w ogóle wyskoczyłeś z konfederacją? xD

@Kryspin013: Jak będziesz prowadził dyskusje z gejem to wyciągniesz
@Gumaa: Generalnie Twoja obserwacja, że wiele informacji zanim do nas trafi to przechodzi przez polityków, korporacje i instytucje jest prawidłowa. Problem polega na tym, że nawet, gdyby ktoś Ci dał te surowe dane to przeciętna osoba po prostu nie jest w stanie ich tak dobrze zrozumieć i zinterpretować jak osoby, które zajmują się tym całe życie. Nie chodzi tylko o wiedzę z zakresu medycyny, ale to co najbardziej mnie zaskoczyło podczas
ale skąd ty tu w ogóle wyskoczyłeś z konfederacją? xD


@Kryspin013: a skąd ty tu w ogóle wyskoczyłeś z sochą? xD

@malinq: wspaniały fikołek, tylko sobie krzywdy nie zrób przy tych akrobacjach.


W przeciwieństwie do Ciebie, podałem argument, a Ty zarzuciłeś mi tylko fikołek. Winszuję

Dlatego zapytałem jaką definicję antyszczepa stosujesz?


ja nie stosuję takich określeń raczej, ale nie przeszkadza mi jak są stosowane wobec osób które są całkowicie przeciwne
@Kryspin013: a skąd ty tu w ogóle wyskoczyłeś z sochą? xD


@malinq: Nie wiem? Może dlatego, że dyskutujemy o antyszczepach i szurach a spora część teorii spiskowych szurów i antyszczepów wychodziła bezpośrednio od niej? Może dlatego, że sama rozpowszechniała niesprawdzone szurskie brednie, które potem podchwyciły inne szury i antyszczepy? No i na koniec? Może dlatego, że dosłownie jest #!$%@?ą twarzą ruchów antyszczepionkowych i wielokrotnie zrzeszała tych ludzi? XD

W przeciwieństwie
a przeszło wam przez myśl, że tylko dlatego teraz nie mamy paszportów i gett dla niezaszczepionych, bo był tak duży ból dupy "szurów"?


@Gumaa: Covidianie tego nigdy nie rozumieją. Port CPK budowano tylko po to, żeby w podziemiach trzymać 40% niezaszczepionej populacji. Dziwnym trafem inwestycja zatrzymała się wraz z końcem pandemii. Przypadek? Niech każdy sobie odpowie.
@WaveCreator nikt się nie podniecał? Doskonale pamiętam jak na koncerty były limity osób niezaszczepionych, i wtedy covidowcy byli gurom bo mogli sobie iść na koncert ¯_(ツ)_/¯
A to akurat jest teoria antyszczepów.


@Kryspin013: Czyli wg definicji którą podałem wszyscy ludzie którzy sprzeciwiają się obowiązkowi jakichkolwiek szczepień uważają, że szczepionki się robi z płodów. I ty mówisz o sprowadzaniu do absurdu xD