Wpis z mikrobloga

Zakładam nowy hash tag #jff100

#!$%@?ć Firefoksa na 100%. Tak szitowej przeglądarki jak FF dawno nie było na rynku. Pomijam tu wszelkie kwestie wyglądu, wydajności czy czegokolwiek innego bo to mnie nie obchodzi, nie korzystam z tej gównianej przeglądarki.

Wszelkie eventy, handlery itp. Na chrome działa, na IE działa, na #!$%@? mobilnym działa, na SWT Browser działa (COM z IE) a na gównolisie nie działa.

Pełno problemów z renderowaniem SVG, z drag and dropem pomiędzy HTMLem a SVG, z AngularJSem... Do cholery jasnej, czemu nie napiszą nowego silnika. Bugi w FF wiszą na Bugzilli po 13 lat o czym już kiedyś pisałem. Pomijając już, że ta przeglądarka jest #!$%@? niebezpieczna dla użyszkodnika. Dramat, kilo mułu, rozpoczynam otwartą walkę z Firefoksem tak jak kiedyś z IE!


#webdev #programowanie
adios - Zakładam nowy hash tag #jff100

#!$%@?ć Firefoksa na 100%. Tak szitowej przeg...

źródło: comment_YJ4fqpDNyL9kS9tTjC8cMSww9mMf4iPo.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@adios: jego fajność przeminęła wraz z pojawieniem się chroma, który był pro dlatego że bardzo dobrze wspierał programistów z niego korzystających.
  • Odpowiedz
@rybak17: Po świeżej instalacji Chrome otworzył mi 3 strony z instrukcją jak należy korzystać z przeglądarki. Jak zamknąłem jedną, pojawiła się kolejna. Przepraszam, to nie dla mnie.
  • Odpowiedz