Wpis z mikrobloga

@Nie_RabarbaR: no patrz mam inz z "IT", pracuje w dość dużym korpo i korzystam dość często z chat GPT :p


Różnica jest marginalna między zapytaniem po polsku, czy angielsku, ale tłumaczyć ci tego nie będę, bo widzę że i tak nie zrozumiesz:p


Ps. Wiesz że jest coś takiego jak chatGPT 4?
  • Odpowiedz
A też chciałabym dodać, że pisałam kilka prac naukowych w których tworzyłam i trenowałam modele oparte na sieci neuronalnej (biblioteki TensorFlowa). "Inżynierki z IT" może nie mam, ale widocznie to powinien być zaszczyt, bo ewidentnie kryterium inżynierskim jest bycie idiotą. Za to wiem jak to wygląda w praktyce i rozumiem ograniczenia modeli.


@Nie_RabarbaR: Tak, widzę po stylu wypowiadania się.

Może jakąś resocjalizację robiłeś, ale o informatyce masz tak słabe pojęcie że to aż śmieszne.
No ale już sie popisałeś głupotą, więc nie musisz już
  • Odpowiedz
Idź sprzątnij alejkę na 4, chyba ktoś zwymiotował czytając twoje głupoty, panie sprzątaczko w korporacji.


@Nie_RabarbaR: I to jest niby ta inteligencja, która z ciebie emanuje?
No to nieźle. Kto cie tak wychował? Ulica?
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak: Po co udajesz że się znasz? Czy do lekarza idziesz próbując wmówić mu pseudomedycynę? Albo do inżyniera architekta próbując mu wmówić czy dana struktura się nie zawali? W sensie, czego oczekujesz? Że przekonasz osobę która akurat się zna, własną niewiedzą? Nie rozumiem twojego podejścia.

Idź sprzątać rzygi na alejce 4.
  • Odpowiedz