Wpis z mikrobloga

Bec bec, itam titam, zapaszą na muj kanau, zaskrybucie łoooo tego typu, tczeba iś do pszodu nie dotyuu tegotypu, i dzienkuje, że sie o nie matficie wizofie, szysko okej tego typu, apopostu ce tohe otpoczonć, momulop ce tohe opocząć, zbyt za dużo mmmm ociebie dawałem, tesz ce tohę tak wizofie otpoczonć tego typu, taas koej nawas tego typu, łaśnie izowie, mmm tego typu. Musisie zosumieć, a estę tesz czowiekę ak kaszdy snas tego typu. Ja tesz mam sfoje życie. Prywatne. Teas koej nawas wizofie żebyscie pokazali pokazali, że szanujecie. Tego typu. Łał. Łaśnie. Datego tumacze Wą, tye azy, że jutjup jes tyko da mie zabawom. I bendzie zabawom tego typu. Jakmisie bendzieciało nagrać to agram, jak niebendzie no to trudno. Czekacie. Tego typu wizowie. Nooo. Czeba aksiemuwi wizowie yśleć guwkom niedupom tego typu no popostu no ja też ce wizowie otpoczonć, eeeee, mamulop to ce togo wyciszyć sie jaksiemuwi, no kjedy, kjedy wizowie. Noooo. Arenąt jest #!$%@? doroboty. Zaoę się remontę. Widzzieiście widzowie. Czeba yśleć guwką, a nie dupą, teo typu. Łaśnie. Łobaben. Datego zasze tumacze Wam wizofie, że jutjub to es dlamiezawawa, bendziezawawomtegotypu. Jaaa mogeeepoieziećsoryalem ak Wy as olewasie, to ja nie mam, nie mam żadnego prawa cośdlawas robić wizofie. Jak Wy olewasie nas. tego typu. Jak wiecie o tym, że Kobra miała urodziny, jakziezaowaliścieniekturzy? Kiepsko łaśnie. I to jes akbyjakbytaką karą suszną Wam zrobiłę, żeyście się opaiętali tego typu, że suanieitiotukoło siebie, wychozicie na durniuw. Tego typu no poste wizowie. I datego tumacze Wam tyeazy myście guwkom nie dupom. Mmm. Anieturzy myślom dupom isowyhozi? Mmm noaśnie. Mmmm. Toesaśnieto. Trzymacie sie, miłej soboty Wam życzę tego typu, jajade pozaatwiać sfoje spawy tego typu, i siej musze kontoować daej emonty tego typu, czeba, szyskie rzeszy dokupić tego typu, no i wizimysię może na lajfie, może nie... Czy zasuguecie? Mmmm. Otoes pytanie, na to wam nie odpowię. Czymajcie się, do usyszenia, tego typu, bebebebenc.

https://youtu.be/ORZ8BJCQcms

#bonzo #tiger