Wpis z mikrobloga

@janushek Nintendo nie pokaże IP, bo zaraz Zelda wychodzi a to podobno koniec wsparcia platformy z first party jeśli wierzyć plotkom


@orczysty: No nie, jeszcze ma być pikmin 4 i metroid prime 4 przynajmniej. Po za tym domyślam się, że wypuszczą jeszcze metroida 2 i 3. I pewnie dopiero potem śmierć.
metroid prime 4


@Kryspin013: na bazie czego wnioskujesz, że metroid prime 4 będzie jeszcze na Switcha? Jak dla mnie wszystko wskazuje na to, że celują już z tym na nową konsolę. Szczerze mówiąc to mam nadzieję, że celują na nową konsolę patrząc na to jak Switch technicznie jest gówniany.
@Kryspin013: na bazie czego wnioskujesz, że metroid prime 4 będzie jeszcze na Switcha? Jak dla mnie wszystko wskazuje na to, że celują już z tym na nową konsolę. Szczerze mówiąc to mam nadzieję, że celują na nową konsolę patrząc na to jak Switch technicznie jest gówniany.


@yeradd: obiecali na switcha a nintendo fagi by się zesrały jak na switcha nie wyjdzie. Oni wielokrotnei wydawali gry np na dwie generacje by
@Kryspin013: Czerwoni podobno mają mieć panel na Gamescom po raz pierwszy od czterech lat, także ja się nie zdziwię jak śmierć Switcha właśnie nadchodzi i powiedzą coś o nowej konsoli. W końcu właśnie to już początek końca wsparcia Switcha i przewidywane jest ze nowa konsola wyjdzie w 2024 roku, więc termin i event pasuje na duże ogłoszenie.
końca wsparcia Switcha i przewidywane jest ze nowa konsola wyjdzie w 2024 roku,


@Prysznicov: no tak tylko weź pod uwagę, że nintendo wspiera jeszcze stare konsole gdy nowa generacja już jest na rynku. A szczególnie te które się zajebiście dobrze sprzedały bo dla nich to dodatkowa kasa.

WIesz kiedy wyszła ostatnia gra od nintendo na 3DS? w 2019 roku - dwa lata po premirze switcha.
prime 4 przynajmniej. Po za tym domyślam się, że wypuszczą jeszcze metroida 2 i 3


@Kryspin013: Jak dostaniemy jedną z tych trzech gier na switcha to juz bedzie sukces, a obstawiam ze finalnie wszystkie 3 wyladuja tylko na nowej konsoli.

obiecali na switcha a nintendo fagi by się zesrały jak na switcha nie wyjdzie


@Kryspin013: Jak wyjdzie nowa konsola to nintendo fagi beda sie sraly, by nie wydawac na starego
@Kryspin013: Jak wyjdzie nowa konsola to nintendo fagi beda sie sraly, by nie wydawac na starego switcha, bo nie chca zaliczyc downgradu gry xD


@Jedrek313: kiedy tak było?

@Kryspin013: GC i Wii oraz Wii U i Switch byly bardzo zblizone pod względem mocy, przy nastepcy Switcha oczekiwalbym jednak znacznie wyzszej różnicy w wydajnosci.


@Jedrek313: Ziomek, moc nie ma znaczenia. Istotna jest architektura a takie Wii U i Switch
kiedy tak było?


@Kryspin013: Obecnie przy PS5 non-stop slysze tego typu glosy i zakladam, ze przy Switchu bedzie podobnie.

Zakłąda się, że nowa konsola nintendo wyjdzie na jakimś następcy tegry więc gry się będzie niezwykle łatwo portowało.


@Kryspin013: No gra stworzona z mysla o slabszym sprzecie ma chocby prostszą geometrie obiektów i nie wykorzystuje wielu nowoczesnych efektów graficznych. Jak sie portuje taka gre na platforme o podbnej mocy to nie
@Kryspin013: Mialem bardziej na mysli, ze o ile w 2017 cos jeszcze wyszlo, to potem to juz bardziej gry z dna gara wychodzily.


@Jedrek313: metroidy się średnio sprzedają i nintendo wypuszcza je praktycznie zawsze jak wypstryka się ze swoich wszystkich ip. Więc zakładam, że nawet jakby wypuścili nową konsolę to metroidy pójdą na starą.