Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #sky walk #swieradow-Zdrój #instagram #facebook #tiktok
Mam taką rozkmine, otóż niedawno byłem na sky walk w Świeradów-Zdrój, jest tam szklany taras widokowy. Do tego tarasu ustawiła się giga kolejka i każdy czekał żeby samemu lub max w 3 osoby zrobić sobie samojebkę z patyka, albo jakieś fikołki na insta. Trwało to i trwało bo każdy chciał być sam na zdjęciu i zrobić kilka póz i głupich min. #!$%@?łem się bo na tarasie może być jednocześnie nawet 10 osób (tak mówi tabliczka) a nie chciałem tracić ponad godziny na czekanie. Wszedłem za jakieś dwie laski i oczywiście zaczęły syczeć, jakieś randomy z kolejki też. Miałem to jednak w dupie, pokazałem tabliczkę i przeczytałem z niej tekst, zrobiłem sobie jedną fotkę i pooglądałem widoki i poszedłem. Czy dobrze zrobiłem, czy jednak nie?
Bill_Kilgore - #kiciochpyta #sky walk #Świeradów-Zdrój #instagram #facebook #tiktok
M...

źródło: instagram1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Bill_Kilgore: Nie robiłem samojebek, zdjec na insta fb bo nie mam, ale chcialem jedno zdjecie z rodzina i jakas babeczka mi wbila bo ona nachwile zobaczyc i w sumie zepsola efekt. Wiec ja bym raczej poczekal, chyba ze ktos tam wejdzie i #!$%@? zdjecia przez 10 minut na kazda mozliwa poze.
  • Odpowiedz