Wpis z mikrobloga

Z 13 lat temu pojechałem do Anglii se dorobić na wakacjach. Oczywiście robota u janusza na budowie typu przynieś podaj pozamiataj. Ogólnie źle nie było ale ja nie o tym. Mieliśmy jakiś remont u Murzynki co wynajmowała dom na pokoje jakimś innym mokkabe. Był tam brud, smród i ubóstwo. Nigdy nie widziałem takiego syfu, jakieś karaczany biegały i myszy, wszędzie grzyb, krótko mówiąc masakra.

My robiliśmy remont na dole, a na górze normalnie se mieszkali. Do jednego śmierdzącego (serio) mokabbe przychodziła jakąś fajna młodziutka loszka, potem usłyszałem jak gada przez telefon po Polsku. Potem jeszcze często widziałem dwie inne p0lki jak wychodziły od innego mudżyna.

Jak skończyliśmy dół to poszliśmy robić górę. Ja #!$%@? ale tam był syf, ściany czarne, grzyb, pościele chyba nigdy nie uprane, yebało jak na wysypisku śmieci. A p0lskie witaminki normalnie se przychodziły na ruchanko. Te mużyny se całe dnie siedzieli w domu, oglądały tv, pili piwko i palili ziółko (bezrobotni/benefity). Na mnie takie p0lki nawet by nie spłynęły, chociaż też jak robak robiłem na budowie (student).

Jak spotykałem jakiegoś araba, albańca, hindusa albo mokabbe (a jakiś bogaczy albo wykształconych przecież nie spotykałem xD) to większość z nich mówiło że Poland very nice girls xDDD

Krótko mówiąc straciłem dużo szacunku do naszych wspaniałych witaminek przez ten pobyt w UK.

#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
@robopanda: wydaje mi się, że nie powinno się oceniać Polek przez pryzmat osób mieszkających w krajach typu Holandia, Niemcy, czy szczególnie UK (bo wiadomo, po angielsku największy debil coś tam umiał). To jest ten sam gatunek co polskie samce tam mieszkające, czyli w większości ściek (wiadomo, że damski ściek trochę się różni od męskiego, ale to nadal ściek). Pojedź chociażby do Azji Południowo-Wschodniej i zobaczysz jak wygląda naprawdę spoko, ogarnięta i
  • Odpowiedz
@piotrek39 Opinia o Polkach/ Litwinkach taka jak ją opisał kolega przedstawił panuje nie tylko w pato krajach jak Holandia czy UK, w Skandynawii jest to samo.
Polki mają jakiś gwóźdź w mózgu, który ciągnie je ku ciemniejszym rasom i słyną ze związków z ciapkami, na których to przeciętna Dunka czy tam Norweżka nie zwróciła by uwagi. Nie wspominając o tym ile się nasłuchałem historii o tym jak to stare norasy jeżdżą do
  • Odpowiedz
@KlawyMichau: tak, Polki to najgorsze stworzenia na świecie. Nie to co rodzinne Azjatki czy Ukrainki albo niezależne Niemki i Amerykanki xD niedługo to Nigeryjki będziecie zachwalać na tym Wykopie.
Zacznij się zadawać z Polkami w Polsce w odpowiednich środowiskach to zobaczysz, że brzydzą się większością murzynów tak samo jak ty czy ja (no chyba, że jest to piękny mulat, ale na takiego to i ja bym poleciał). Po prostu w Norwegii
  • Odpowiedz