Wpis z mikrobloga

  • 8
@aarahon: Zapewne z tego powodu skrobią się kobiety. Przecież nikt by nie wyskrobał zdrowego dziecka. Kobiety by tego nie zrobiły! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zapewne z tego powodu skrobią się kobiety


@Blaskun: między innymi choć dalej pewne środowiska i tego chcą zakazać

Przecież nikt by nie wyskrobał zdrowego dziecka. Kobiety by tego nie zrobiły! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Blaskun: dzieci się nie skrobie.
  • Odpowiedz
To dlaczego chcecie


@Blaskun: ja i @aarahon? widzisz nas dwóch czy trzech? Tylko ty piszesz o skrobaniu dzieci i rozpowszechniasz takie treści na wykopie.

ty też masz wady


@fromMars: Letalne? Jeśli tak to kłamiesz. Kłamiesz jak pies. Jeśli nie to manipulujesz jak płatny trol. Nie wiem co gorsze.
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: A to spoko. Nie ma problemu skrobania zdrowych dzieci, bo skrobie się tylko chore. Temat rozwiązany. Zgłaszam cię do pokojowej nagrody nobla! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 27
Niby tak, ale jak lesba ma zajść w niechcianą ciąże? xD


@Blaskun: reprezentujesz ten sam żenujący poziom co przygłup na filmiku, nie pozdrawiam.
Morf - >Niby tak, ale jak lesba ma zajść w niechcianą ciąże? xD

@Blaskun: reprezentu...
  • Odpowiedz
  • 2
@aarahon: Ja wiem. Kwestia nazewnictwa. Żydzi dla nazioli też nie byli ludźmi tak samo jak niewolnicy xD
@Morf HE HE HE HE

ps. rozwiążcie też problem głodu na świecie. Może zamiast głód nazwijmy to niedoborem kalorii i uznajmy, że problem rozwiązany, bo po pierwsze mniej jedzą, to są szczupli i zdrowsi, a po drugie mniej zostawiają śladu węglowego. Wychodzi na to, że głód o przepraszam niedobór kaloryczny jest prozdrowotny
  • Odpowiedz
Ja wiem. Kwestia nazewnictwa.


@Blaskun: to nie jest kwestia nazewnictwa tylko kwestia prawdy a z tą staram się żyć w zgodzie. Gdybym był taki jak ty mówiłbym że katolicy uwielbiają j---ć się po kątach ale innym tego bronią, no chyba że księżom, księżom pozwalają ale nie ich dzieci.
  • Odpowiedz