Wpis z mikrobloga

obawiam się, że niewielu tu już pozostało fanów twórczości Walaszka. Zostały tu niedobitki na różnych tagach, patusy, trole polityczno wojenne i przegrywy.


@missioncritical: ale wlasnie napisales wsyztskich widzów tych obrzydliwych animacji dla debili kompletnych
  • Odpowiedz
@SzymonMikroblog: mocne słowa jak na kogoś, kto nie potrafi sklecić poprawnego zdania w języku ojczystym.

Myślę, że nie jeden patus czy przegryw jest fanem twórczości otyłego pana, ale ja i moi znajomi raczej nie zaliczamy się do żadnej z tych grup, a Bombę znamy i cenimy.
  • Odpowiedz
@SzymonMikroblog: a ty co? Prawo studiujesz, że chcesz się pochwalić zawodem? Czy może należysz do innej grupy, która uważa się za lepszą, a w rzeczywiatości jest pełna niewyedukowanych, nowobogackich gburów, którzy jakimś cudem dociągnęli do dyplomu?
  • Odpowiedz
@SzymonMikroblog: jeszcze nie spotkałem takiego co by sam o sobie powiedział, że jest intelektualistą. Chłopie schylaj się pod wiaduktem, bo jeszcze swoim ego zahaczysz.

Nie wiem dlaczego miałbym się z tobą dzielić jakimikolwiek informacjami na mój temat. Chcesz mnie spróbować wrzucić do którejś z grup, które wymieniłem, czy jak?
  • Odpowiedz