Wpis z mikrobloga

@ShinpuTokubetsu: no ja jakoś na s7 odpadłem, tylko sprawdziłem później jak się skończyło i elo. Nie żałuję. Fajnie się oglądało do czasu ale zrobili z tego jakąś przeciągniętą, śmieszną powtarzalną dramę z zombie gdzieś tam w tle
@dullboy: Wiadomka, że pierwsze 4-5 sezonów zdecydowanie najlepsze, ale na razie 6-7 sezon jak dla mnie też trzymają poziom. Bardzo fajnie zrobiona postać Negana, która po chwilowej nudzie w 6 sezonie wróciła serial i tempo w nim.
@ShinpuTokubetsu widzę że nikt nie odpowiedział na twoje pytanie a ja ostatnio obejrzałem wszystkie 11 sezonów the walking dead włącznie z fear the walking dead 7 sezonów i world beyond 2 sezony i wszystkie pomniejsze. Jeżeli bardzo chcesz zachować chronologię to możesz wybrać dwie ścieżki:
1. Obejrzeć The walking dead do końca 8 sezonu następnie możesz zacząć fear the walking dead jeżeli interesuje cię dalsza historia Morgana (tego od kija który raz
@ShinpuTokubetsu od razu ci mówię że fear na początku przez kilka odcinków jest mega nużący jeżeli co dopiero oglądałeś dość dynamiczne wydarzenia z twd to możesz mieć takie odczucie jednak później akcja dość szybko się rozkręca. World beyond to już szczerze bardziej produkcja podobna do Netflixowych niż AMC. Trochę inne podejście do tematu. Tutaj nie ma o czym mówić podstawowe the walking dead jest najlepsze z całej serii mniej więcej do początku
@lubiep: O, dzięki! Ja jestem na końcu siódmego sezonu i na razie jest cały czas interesująco. Jak już wydawało się, że będzie nudniej to weszła kapitalna postać Negana. To chyba zrobię jak piszesz, obejrzę do końca ósmego sezonu i przeskoczę na Fear. Co do historii Morgana, to hmm. Jest to jedyna postać która łączy TWD oraz Fear? Bo w sumie szczerze mówiąc, Morgan jest jedną z tych postaci, które lubię najmniej.
@ShinpuTokubetsu tak Morgan jest jedyną postacią, która łączy te dwa seriale nic więcej, nawet nie spotykamy tam nikogo znajomego. CRM będzie znaczące nie dla twd ale dla fear i world beyond i w przyszłości dla rick michonne.
Ogólnie za tydzień mamy premierę pierwszej polowy 8 sezonu fear aż do czerwca będą się pokazywać co tydzień nowe odcinki. Potem przerwa i dopiero gdzieś październik-listopad zobaczymy druga część 8 sezonu i na szczęście będzie