Wpis z mikrobloga

  • 74
@raul7788: nie ma to jak wydać miliony na paliwo, załogę i serwis samolotów tylko dlatego że dziadek co niedługo zejdzie i #!$%@? może został atrakcją turystyczną. Jako podatnik bym się wkurzył że tak się marnuje moje pieniądze.
  • Odpowiedz
nie ma to jak wydać miliony na paliwo, załogę i serwis samolotów tylko dlatego że dziadek co niedługo zejdzie i #!$%@? może został atrakcją turystyczną. Jako podatnik bym się wkurzył że tak się marnuje moje pieniądze.


@FLAC: godziny i tak muszą wylatać. to tak samo jak był buldupy gdy F-16 eskortowały WOŚP albo drużyne piłkarską.
  • Odpowiedz
@mixererek: u nas w Szkocji nie mieliśmy wyborów teraz, nadal przy 2 partyjnym systemie to ciężko coś zmienić. Sam lubię głosować i zachęcam ale jak może wiesz na kogo głosujemy w Szkocji dużego wpływu na Whitehall nie ma
  • Odpowiedz
@raul7788: Wygląda imponująco. Jako podatnik cieszyłbym się jak dziecko, bo takie atrakcje są rzadkością. No i jak wyżej wspomniane i tak piloci muszą trzaskać godziny, więc fajnie, że robią to w ten sposób.
  • Odpowiedz
nie ma to jak wydać miliony na paliwo, załogę i serwis samolotów tylko dlatego że dziadek co niedługo zejdzie i #!$%@? może został atrakcją turystyczną. Jako podatnik bym się wkurzył że tak się marnuje moje pieniądze.


@FLAC: przecież to nie jest dla niego, tylko dla pokazania 50 krajom skolonizowanym, żeby trzymały się nogawki bo dostaną w łeb.
  • Odpowiedz
@FLAC: Więcej luzu, po co ta spina? Fajna tradycja, warto odnosić się do przeszłości. A turyści, którzy przybyli do Londynu na uroczystość i tak wydali 3 razy więcej kasy niż to wszystko kosztowało, więc po co te nerwy? Po co podważanie konserwatywnych wartości?
  • Odpowiedz