Wpis z mikrobloga

nie wykopuję, ale warto obserwować jak się zachowują obcokrajowcy w naszym kraju


@Grooveer: A jak sie zachowują? Bo wskaźniki przestepczosci maja nizsze niż sami Polacy. Wobec tego spamowanie znaleziskami o tym, że ''pijany Ukrainiec jechał też'' jest zwykłą manipulacją dla najmniej inteligentnych warto społeczeństwa lub prorosyjskich cyników.
@Grooveer: @Joii Policzcie sobie statystyki podawane na stronie policji i uwzglednijcie liczbe Polaków i Ukrainców. Artykułów na ten temat nie widizałem co nie dziwi, bo o przestepczosci Ukrainców pisza ci, ktorym zależy na wyolbrzymieniu zagadnienia, wiec oni prawdy nie pokaża. Zreszt skoro skompromitowane stronki typu Kresy nie wrzucaja tekstów pt '' Ukraincy poopełniaja o X% wiecej przestepstw niż statystyczny Polak'' to o czymś świadczy. Zamiast tego oni monitorują stronki lokalnych miasteczek
@Joii: Nieprawda. Ja podawałem dane też sprzed samej wojny, bo takie były dostepne. A wtedy wiekszosc Ukrianców w PL to byli ludzie w wieku produkcyjnym czyli najczesciej popełniajacy przestepstwa. Mało było dzieci i emerytów a mimo to Polacy i tak mieli wyższy wspóczynnik przesteczosci chociaż Polakom wynik obniżyły miliony dzieci i starców

gdy łapią ukraińców za kółkiem to głównie za pijaństwo. To jest plaga


@nozyczkisieodezwa: Post przed Twoim wpisem opisąłem
@szurszur: to jest opinia policji mordko ;) Oczywiście, że w +-35mln kraju więcej będzie łapanych pijanych kierowców obywateli tego kraju niż uchodźców bo to inna skala ludzi, ale biorąc pod uwagę tylko obcokrajowców to brylują ukraińcy i głównie za pijaństwo za kierownicą i widać wyraźnie, że mają z tym problem, więc proszę nie rób fikołków
@nozyczkisieodezwa:
To Ty robisz fikołka takim tłumaczeniem.

że w +-35mln kraju więcej będzie łapanych pijanych kierowców obywateli tego kraju niż uchodźców bo to inna skala ludzi


@nozyczkisieodezwa: Jakich uchodzców? Przecięz juz wczesniej była masa Ukrianców w PL, a dolicz tych, którzy wjedzają na zakupy czy tranzytem. To też sa miliony.
Daj linka to tej opinii policji.
https://www.rp.pl/polityka/art38111521-jakie-przestepstwa-popelniaja-w-polsce-imigranci

„– W krajach za naszą wschodnią granicą panuje inna mentalność, tam jazda po alkoholu nie jest traktowana tak rygorystycznie, jak u nas – mówią nam policjanci drogówki. – W Polsce kiedyś nikomu nie przyszłoby do głowy zabierać pijanemu kierowcy kluczyki, dziś to nie dziwi. Na wschodzie wciąż jest przyzwolenie na jazdę z promilami – dodają.„

"W ubiegłym roku zarzuty usłyszało 12 437 obcokrajowców, z których ponad połowa to obywatele Ukrainy. W
Pobierz nozyczkisieodezwa - https://www.rp.pl/polityka/art38111521-jakie-przestepstwa-popelni...
źródło: IMG_3577