Wpis z mikrobloga

@WillyJamess: czemu, ja z żoną śpimy osobno, a mamy 3 dzieci + psa. Jakoś wszyscy szczęśliwi. Zaczęliśmy spać osobo jeszcze przed ślubem z powodu chrapania żony.
  • Odpowiedz
@murdoc: czym jest wedlug ciebie tradycyjny stolec? Dlaczego chcesz komus mówić jak ma go robić? Dlaczego sranie na środku ulicy jest zakazywane? Dajmy ludziom żyć. Neuropki często mylą wolność z anarchią, oczywiście wolność jest tylko wtedy kiedy coś pasuje ich światopoglądu. No co ja ci mam odpowiedz, tradycyjny model rodziny sprawdza się od tysięcy lat, jeśli uważasz, że lepiei go zastąpić to spoko, twoje prawo.
  • Odpowiedz
@Godir17: dużo czasu nie minęło, póki prawak fanatyk zaczął gadać o dupie/sraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wolność jest tylko wtedy kiedy coś pasuje ich światopoglądu


Ale to Ty się #!$%@?łeś do czegoś, co Ci nie pasuje. Ja tylko zapytałem o twoją wizję modelu rodziny.

Btw - mam żonę i dzieciaka, ale do głowy mi nie przyszło #!$%@?ć się do artykułu o spaniu osobno i wycierać sobie prawacką
  • Odpowiedz
@murdoc: ja się śmiałem z komentarza @gardzenarodowcami a nie z tego durnego artykułu. Jak masz dzieciaki w wieku szkolnym to poproś o lekcje czytania ze zrozumieniem, bo ciężko z tym u ciebie. Do reszty twoich pierdów nie ma się co odnosić, bo to typowy bełkot neuropy, która udaję głupszą niż jest xd
  • Odpowiedz