Wpis z mikrobloga

Zwykle codziennie o 23 robiłem updaty profili, jednak ostatnio zaspałem na 3 dni i postanowiłem to wszystko nadrobić. Po 6 dniach odważyłem się zrobić update profili i jestem zaskoczony, bo tylko 2k pointsów dzieli mnie od turasa z alakira. Po osiągnięciu pierwszego miejsca na BLU już więcej nie wrzucałem zdjęć, jednak cały czas dzieje się, jest ten zastrzyk dopaminy. Niestety zdaję sobie sprawę, że jest to droga donikąd, widać to doskonale wraz z wyjściem patcha 10.1, że jest to nieskończone gonienie za marchewką na kiju, dlatego zamierzam wyjść z tego uzależnienia. "Ostatnia prosta", jak to się mówi, pamiętamy covid i cały ten cyrk w ogóle, jak ktoś ogląda Atora i Jackowskiego to od razu dodaje mu to +100 do IQ, tak jakoś mi się wydaję. #worldofwarcraft #wow
Cechini_Mistrz - Zwykle codziennie o 23 robiłem updaty profili, jednak ostatnio zaspa...

źródło: 6 dni różnicy

Pobierz
  • 2
Obrałem sobie bardzo dziwny cel, praktycznie w pół roku zrobiłem tyle, co wszyscy weterani wowa grający nieustannie od vanilli. To czyni mnie właśnie Top Speed Runnerem i na prawdę, taki tytuł w wowie powinienem mieć, ale te devy są tam upośledzone, dlatego moja gildia nazywa się Top Speed Runner.
@Cechini_Mistrz brawo. Zdałes sobie sprawę o tym, ze robienie wszystkiego w WoWie jest bez sensu, dlatego ludzie grają tylko M+ albo tylko rajdy, bądź PvP, albo zbierają tylko mounty/pety/toye i w dupie maja cała kolekcje.