Wpis z mikrobloga

Kupować digital ps5? Tylko tej konsoli mi brak w sumie bo wcześniej ps4, później series x i switch zakupiony. A pytanie dlatego ze jakieś artykuły wyświetlają się ze wersja pro ma wyjść a dawno nie śledziłem nic od Sony i grom wie czy czekać czy może kupować a tu jeb pro wyjdzie odrazu po zakupie XD

#ps5
  • 7
@lokomotyva: w to pro to tak średnio wierzę. Sytuacja jest inna niż w przypadku poprzedniej generacji gdzie konsole wyszły na rynek już słabe, a po drugie nie ma zejścia w procesie technologicznym co oznacza że konsola byłaby droga. Co to digital a wersja z napędem to zależy czy kupujesz wersje pudełkowe
W czasach ps4 właśnie kupowałem masę gier i mam nadzieje ze dalej moja biblioteka tam jest gdy kupię ps5, tylko ze właśnie jedyne gry na pudełku to gow był i horizon wiec patrząc wstecz to nie za bardzo te płyty mi chyba się przydają aby kurz łapały!

@pawel_187
@lokomotyva: Biblioteka przypisana jest do twojego konta PSN, więc jak zalogujesz się na PS5 na swoje konto to te gry z PS4 też będziesz widziec :) Na PS5 pro na razie (chyba) się nie zanosi, dopiero przeszła Sony czkawka związana z dostępnością zwykłych konsol. Ja kupiłem digitala i śmiga aż miło. Początkowo zastanawiałem się nad wersją z napędem, ale przez ostatnie 4 lata to kupiłem może z 5 gier pudełkowych. Tak
@lokomotyva: @soul1: dosłownie wczoraj chyba znowu wszystkie portale powtórzyły news, że developerzy będą mieć niedługo devkity Pro a premiera jest zaplanowana na koniec przyszłego roku

Nawet jak ktoś nie chce w to wierzyć to imo nie ma sensu czekać skoro można kupić zwykłą teraz
@lokomotyva: Swoją drogą też mam Switcha i XSS, PS5 przy nich to rakieta kosmiczna pod każdym wzgledem. Już po pierwszym uruchomieniu zobaczysz jak powinna wyglądać nowa generacja konsol ;) Miłego grania!