Wpis z mikrobloga

Wykopki, mam pytanie co do sakw rowerowych. Mam zwykłego turystyka, ale planuję wyprawę nad Bałtyk w te wakacje. W trakcie trasy interesuje mnie biwakowanie w lasach, więc potrzebowałbym w miarę obszerne. Bikepacking wydaje mi się trochę bardziej upierdliwy niż klasyczne sakwy do bagażnika, ale może się mylę. Prosiłbym o pomoc i wskazanie modeli na które warto zwrócić uwagę.
#rower #bikepacking
  • 2
@Zwiriusz: nie trzeba mieć specjalne obszernych na Bałtyk. Przejechałem w zeszłym październiku połowę trasy R10 (jakoś 250km) ze spaniem w lasach. Sakwy miałem 2x20L chyba, głównie na akcesoria, ciuchy i żarcie. Namiot+śpiwór+karimata na bagażniku.
@Zwiriusz zależy jakie masz podejście i ile masz hajsu. Mnie zawsze #!$%@? jak mam cokolwiek potroczone do roweru czy plecaka, bo utrudnia dostęp, trzeba się doktoryzować z troczenia tego, moknie na deszczu i brudzi się, więc z reguły jeżdżę z 4 sakwami crosso - 2x30 na tył i 2x15 na przód. Wtedy wszystko (nawet namiot) spokojnie mieści się w środku, najczęściej jest trochę zapasu i pakujesz się w zasadzie #!$%@?ąc wszystko na