Wpis z mikrobloga

@wykoko: dwa razy w życiu udało mi się namówić dziewczyny na spróbowanie tego... w obu przypadkach nawet główki nie byłem w stanie wcisnąć - bez treningu i przygotowania nie ma najmniejszych szans więc 100% Lilianna ściemniała, że to był jej pierwszy raz i to jeszcze przyjemny.
  • Odpowiedz
@Dominias: każdy organizm jest inny, ja znam dwie koleżanki co rodziły bez znieczulenia (pierwszy raz) i mówią, że spoko, ale to nie jest standard. "bez treningu i przygotowania nie ma najmniejszych szans" - znam przypadki, które temu przeczą, więc to podważę. Tak samo jak nie można zakładać, ze dziewica nie będzie czerpać z przyjemności z pierwszego seksu... akurat powątpiewanie w takie rzeczy jest głupie, bo każdy ma inaczej i to jest
  • Odpowiedz
  • 18
@kt13 ogólnie to znasz wiele przypadków. To ja, jako ciekawostkę powiem że faceci nie gadają o seksie, szczególnie o stałych partnerkach. Z szacunku i poczucia intymności. To kobiety rozprawiają która ma orgazm a która udaje, o rozmiarach i czy wchodzi jej cały w tyłek czy tylko "główka".
  • Odpowiedz
@bachus: bez kitu swieta prawda o chlopach. Baby to pierwsze co jak kogos poznaja to psiapsi pytaja jakiego ma, jakos cale zycie nie slyszalem zeby ziomek powiedzial ze poznal kobite i ktorys spytalby go I CO CIASNA MA? XD
  • Odpowiedz
@wykoko: tak tak, a Twoja żona nie miała przed Tobą partnerów a jak miała to tylko w długotrwałym związku i w ogóle to tylko po ciemku a pozatym to każdy z nich miał małego i nie miała orgazmów.
  • Odpowiedz
@kt13 ogólnie to znasz wiele przypadków. To ja, jako ciekawostkę powiem że faceci nie gadają o seksie, szczególnie o stałych partnerkach. Z szacunku i poczucia intymności. To kobiety rozprawiają która ma orgazm a która udaje, o rozmiarach i czy wchodzi jej cały w tyłek czy tylko "główka".


@bachus: może tak być, ja często rozmawiam o seksie, z obiema płciami. To nie jest dla mnie temat tabu i niekoniecznie trzeba gadać o
  • Odpowiedz