Wpis z mikrobloga

Od kilku lat mam tak, że gdy leżę w łóżku w celach dokonania na sobie rękoczynów i wchodzę na pomarańczowo czarną stronę automatycznie kicham. No przysięgam, za każdym zjedzonym zrazem, kicham. Wie ktoś z czego może to wynikać? Ma ktoś też tak? Bo kogo pytam to się tylko śmieje ._.
  • 17
@Niedobry: mnie o dziwo właśnie spotyka to tylko gdy działam sam, jak są normalne seksy to nie kojarze, by taka reakcja występowała xD może moja podświadomość każe mi kichać bym zwrócił uwagę na coś, na przykład na to bym tak nie robił bo to grzech ._.
@Niedobry: True! XD czasem różowa mówi mi, że jakby mi przyłapała to chciałaby mi nawet pomóc, ale ja jednak wole tego uniknąć z uwagi na chore gunwo, które akurat może u mnie lecieć, nie chce by to widziała xD Nie żebym serio ciągle jakieś chore rzeczy oglądał, ale przy jej niewinności wszystko wydaje się chore i zgarszające xd
@ChadChampion: Widzisz. Znam to dokladnie. Nie musisz sie tlumaczyc. Urozmaicenia sa potrzebne. Oraz pewna "przestrzen prywatna".

Na robienie udziwnien z rozowa zostaw sobie czas "po czterdziestce". Trzeba sobie dawkowac doznania.
Grunt to samoswiadomosc i bycie szczerym najpierw z samym soba.
Czilluj. All Ok.
@ChadChampion: mam to samo xD zawsze przed masturbacją kicham, jeden albo kilka razy z rzędu, przy seksie nie. Nie zawsze przy wchodzeniu w stronkę, za to często na samą myśl, że zrobię zaraz sobie fiku miku fą fą. Kiedyś myślałam, by poszukać, czy są jakieś publikacje medyczne na ten temat xD
@ismenka: własnie ja też kicham zazwyczaj w tym momencie jak sobie myślę "o, zrobie to teraz", jeszcze nie wezmę nawet telefonu do ręki a tutaj "a psik" xD Próbowałem coś znaleźć na internecie i w sumie to niewiele informacji udało mi się pozyskać, co najwyżej to, że chyba więcej kobiet tak ma niż facetów.