Wpis z mikrobloga

#przegryw #facebook #szczuciecycem #rozowepaski #blackpill

Kurczę, na Facebooku wyświetlają mi się na tablicy takie filmiki z laskami. Nie podoba mi się to. Nie wyszukuję tak na Facebooku jak i w internecie treści o charakterze erotycznym, więc wydaję mi się, że algorytm Facebooka sam mi podtyka takie materiały, bo jestem facetem w średnim wieku. Wkurza mnie to, co to ma być? Próbuję to blokować, nawet gdzieś to zgłaszałem w panelu pomocy i nic. Może wyda Wam się to śmieszne, ale przyszło mi do głowy to, że chyba ktoś celowo facetów chce triggerować takimi materiałami, żeby byli pobudzeni erotycznie. I to mnie denerwuję. Mam dosyć tej obecnej wszędzie seksualizacji.
Kopytnik_1 - #przegryw #facebook #szczuciecycem #rozowepaski #blackpill

Kurczę, na F...

źródło: Screenshot_20230504-135259

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Żeby to chociaż była jakaś fajna uśmiechnięta Iwonka w zwiewnej (acz nieprzezroczystej i bez pokazywania gaci) spódnicy pląsająca po łące... ehh... a tutaj tylko szmacenie. Dla mnie najbardziej żenującym wykładnikiem, jest widok "szukania" w appce insta. A potem inne dziewczyny myslą że to tak ma być...
  • Odpowiedz
  • 0
@Kopytnik_1: Mi się niedobrze robi od tego. Co ktoś sobie myśli, że facet jest jak małpa, tylko zobaczy cycka, albo doopę to od razu zacznie się ślinić i nic więcej nie potrzeba mu do szczęścia? Ohyda.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: algorytm facebooka jest debilem. Jestem przegrywem od początku życia, a on wyświetla mi takie treście jakbym był czyimś mężem, pierścionki zaręczynowe, jakieś codzienne rzeczy co odwalają pary oskarków itp. tak jakbym był w jakimś zaawansowanym związku. Nawet bombelki od czasu do czasu się zdarzają. Według facebooka jestem jakimś młodocianym szczęśliwym mężem z dziećmi i myślę o wystroju wnętrza własnego domu, podczas gdy w rzeczywistości jestem przegrywem, piwniczę całe życie, zero
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: zajabiste, mi też tak podrzuca reklamy i shorty. Mi to pasuje bo fajnie popatrzeć na dorodną świnie skrolujac mniej lub bardziej ciekawe posty.
  • Odpowiedz