Wpis z mikrobloga

@zbaszynek: Branie obcokrajowców ( głównie ze wschodu, bo z zachodu nikt nie chciałby do nas przyjechać ) było problemem już wcześniej, wynikającym z kretyńskich rankingów, gdzie na " jakość " uczelni miało wpływać umiędzynarodowienie. Dodatkowo, choć to dowód anegdotyczny, widziałem jak na politechnice wrocławskiej taki obcokrajowiec, będąc kompletną niemotą, nie umiejący kompletnie nic zdawał semestr za semestrem, uczelnia chciała się go po prostu pozbyć i mieć w papierach że mieli takiego.
@Szumrzeczny: zanim odpisałeś to już wiedziałem, że to będzie w takim tonie. Geniusz wykopek vs gówno studia i profesorowie debile xD. Taki mądry, a na zagraniczne się nie dostał, marnujesz się mieszkając z matką xD
Ale to akurat realny problem, sam miałem znajomych, którzy w 2021 roku próbowali się dostać na UAM i nie mogli, bo na niektórych kierunkach dosłownie całe listy okupowali Ukraińcy. Widziałem tę listę przyjętych na własne oczy i możliwe, że jeszcze gdzieś wisi na stronie UAM. Winny jest zarówno nasz system, że zezwala na takie praktyki, jak i Ukraińcy kupujący matury na lewo.


@xDgg: Na niektórych kierunkach? Przecież w artykule, który podałeś
@muchatse: Czyli według ciebie geniuszem jest już człowiek, który po prostu skończył ścisły profil w szkole średniej i dostał się na techniczny kierunek? To co powiedzieć o ludziach, którzy na przykład mieli ode mnie lepsze oceny albo wyniki z matur? Nadludzie? Bogowie? xDD
Jeszcze jakieś docinki o mieszkaniu z matką... Ale musisz mieć kompleksy, współczuję, serio

profesorowie debile


Nigdzie nawet słowem nie wspomniałem o profesorach, nie wciskaj mi bzdur
@BayzedMan: Jezu chłopie, ktoś Tobie płaci za to? xD

Okej, źle się wyraziłem, ta sytuacja z całą listą miała miejsce na jednym kierunku, jednak na innych kierunkach również było sporo Ukraińców. Nie pamiętam dokładnie jaki to był kierunek, który ja sprawdzałem, ale na pewno WPiA. Wiem, bo moja koleżanka sama mi się żaliła, a list na stronie UAM widzę już nie ma.

Co nie zmienia faktu, że na tym jednym kierunku
Chłopie jak mam Ci to udowodnić jak UAM usunął listy? Ale spoko, mogę być onucą czy jak tam bordo to teraz nazywa


@xDgg: Zesra się a nie usuwa listy.
Bez dowodów to wiesz, co możesz. Artykuł podał inną tezę którą głosiłeś, to się tylko liczy.
Gratulacje w szczuciu na ukraińców, niczym się nie różnisz od zasiłkowych johnów z UK przed brexitem i innych rednecków
@BayzedMan Nosz #!$%@?, przecież one są dostępne tylko jakiś czas po rekrutacji xD Wtedy całe mirko o tym piało, a teraz nie można nawet o tym wspomnieć. Niezłe szczucie, to jest mirko chłopie, a nie twój prywatny #!$%@?łek.

A tego o redneckach to nawet nie skomentuję, ale przyznam, że nieźle się zesrałeś bordowy cymbale.

Nosz #!$%@?, przecież one są dostępne tylko jakiś czas po rekrutacji xD Wtedy całe mirko o tym piało, a teraz nie można nawet o tym wspomnieć. Niezłe szczucie, to jest mirko chłopie, a nie twój prywatny #!$%@?łek.

A tego o redneckach to nawet nie skomentuję, ale przyznam, że nieźle się zesrałeś bordowy cymbale.

Btw, mogę się założyć, że na wsparcie Ukrainy wpłaciłem więcej od ciebie


@xDgg: A ja się mogę założyć
@BayzedMan tylko powiedz mi tylko jedno - była taka sytuacja, że cały kierunek okupowali ukraińcy? Tak czy nie? I czy jest to ok? #!$%@?ąc od mojej manipulacji
tylko powiedz mi tylko jedno - była taka sytuacja, że cały kierunek okupowali ukraińcy? Tak czy nie? I czy jest to ok? #!$%@?ąc od mojej manipulacji


@xDgg: najwyraźniej była na stosunkach międzynarowodych, ale co to zmienia do tego co napisałeś?
Usuń konto i nara