Wpis z mikrobloga

@FernanduSzantusz w sumie zawsze tak trochę było...jeszcze 10 lat temu miałem na roku trójkę studentów z Iraku, którzy nie znali ani polskiego ani angielskiego (to i tak były studia w języku polskim). Nie wiem czy ostatecznie udało im się skończyc z dyplomem, ale tak do 3 roku to ich widywałem ;P
Ale cóż, sami chcieliście takiego kraju XD


@FernanduSzantusz: Tak mordo, przy urnie podpisałem oświadczenie o treści: „mimo że nigdy nie zagłosowałem na PiS i nie zagłosuję teraz, ani w przyszłości, wyrażam zgodę na wydymanie połowy pokolenia z miejsc na uczelniach na rzecz Ukraińców. ”
@muchatse: xD Jestem po liceum i uprzedzając twoje #!$%@? - tak, mam maturę, tak, zdawałem rozszerzenia, nie, nie skończyłem jakiegoś gównoprofilu (byłem w mat-fizie), tak, byłem na studiach i wiem jak to wygląda od środka, nie, nie był to gównokierunek (studiowałem infę)
Jeszcze jakieś fikołki?
julki i oskarki muszą tryhardować żeby zdobyć po 98 % z matury i


@FernanduSzantusz: To nie ta grupa społeczna, oni nie grindują 98% na maturze - julki idą na UP Kraków czy coś podobnego, oskarki mają własne biznesy w wieku 18 lat (po ojcu co nakupił kilka mieszkań) - uniwersytet to taka imprezownia

Jak ktoś grinduje i idzie na AGH to ostatnie co będzie tam robił to miał wolny czas poza
@BayzedMan Ale to akurat realny problem, sam miałem znajomych, którzy w 2021 roku próbowali się dostać na UAM i nie mogli, bo na niektórych kierunkach dosłownie całe listy okupowali Ukraińcy. Widziałem tę listę przyjętych na własne oczy i możliwe, że jeszcze gdzieś wisi na stronie UAM. Winny jest zarówno nasz system, że zezwala na takie praktyki, jak i Ukraińcy kupujący matury na lewo.

https://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/8212694,uam-ukraincy-studenci-pierwszego-roku-rankingi-miedzynarodowe.html.amp

Tutaj artykuł na ten temat jeszcze sprzed wojny.
@FernanduSzantusz: ONUTZO!!!1 IM SIE TE DARMOWE STUDIA, STYPENDIA SOCJALNE I DARMOWE AKADEMIKI PO PROSTU NALEZA! musieli ciezko zapracowac na pieniadze zeby kupic dyplom ze szkoly i karte paljaka na bazarku! to sa nasi bracia ONUTZO! im na glowe spadaja bomby, a paljaki jak popracuja w januszeksie za minimalna przez pare lat bo wszystkie miejsca zajeli bracia to sie nic nie stanie.
Lepper3001 - @FernanduSzantusz: ONUTZO!!!1 IM SIE TE DARMOWE STUDIA, STYPENDIA SOCJAL...

źródło: img

Pobierz