Wpis z mikrobloga

@Korda: tzn chodzi mi o tryb sen na telefonie. Nie jest mi to potrzebne na kompie ale mam lekką nerwice i wkurzają mnie takie upierdliwości.

Wszystko inne synchronizuje się świetnie.

Tylko ten tryb sen. Jest harmonogram z alarmem do 5:40.
Zmieniam na 5:30 jednorazowo. Zmiana jest widoczna na iPhone Apple Watch ale właśnie nie na Mac.
@Zamanosuke: budzik wprowadzono do macOS dopiero wraz z macOS Ventura, więc będąc na Monterey nie mam tego jak sprawdzić, ale popatrz w ustawieniach konta (gdzie możesz wybrać co synchronizować), może jest tam gdzieś budzik. Sprawdzając internet, nie widzę nic na temat Maka (może bo jest to dopiero od niedawna). Ewentualnie załóż temat na subreddicie MacOS, forum Apple, albo umów się na rozmowę telefoniczną, jeśli wciąż masz gwarancję (choć
Tylko ten tryb sen. Jest harmonogram z alarmem do 5:40

@Zamanosuke: Czyli Tryb skupienia ci się nie synchronizuje? Myślałem, że o samą godzinę alarmu ci chodzi. Jutro popatrzę u siebie, bo nie mam z tym problemu. Może masz wyłączone.
@Korda: dziękuje za poświęcenie mi większej uwagi (ʘʘ)

Te opcje są włączone a sam tryb się uruchamia zgodnie z tym co jest na iPhone.

Z tym że w trakcie już trwającego trybu snu chce zmienić budzik to zmiana będzie widoczna na iPhone oraz na Apple Watch. Na Mac tej zmiany nie będzie tylko będzie stara godzina alarmu.

Ale jak wyłącze i włączę tryb snu na iPhone to
@Zamanosuke: Alarm jest związany z trybem Sen | Pobudka, czy Inne?
Popróbuj, czy synchronizacja przebiega między nimi tak samo. Może to i wina macOS Ventura (to, co piszesz, na to wskazuje), to wydanie nie jest najstabilniejsze, a budzika wcześniej na Maku nie było. Niestety nie mam jak u siebie niestety tego tematu zbadać.
Pobierz
źródło: IMG_9851