Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? kupiłem xbox passa ultimate, żeby w chmurze pograć, a ostatnio grałem 10 lat temu w fpsy na padzie i to jest masakra XD
Jeszcze w tym bfie tyle opcji czułości, że nie wiadomo co ustawić. Sprawdzam na yt jakiś poradnik i chłop poleca taką czułość, że nie mogę nacelować, bo już padam. Chociaż z tego co pamiętam jak grałem w coda to też dużą miałem. No, ale też sprawdzałem komentarze, to pisali, że poleca ustawienia dla prosów. Gracie w bf2042 i jaką czułość macie? W poprzednich chyba też takie same ustawienia są.
#xbox
  • 4
  • Odpowiedz
@Thiocomaster mnie pokonały pady ( ͡° ʖ̯ ͡°).
przywykłem tak do wsad+mysz że po prostu nie mogłem się przestawić. a już RTS na padzie (chyba to red alert był...) masakra. I'm too old for this shit...
  • Odpowiedz
  • 0
@Poldek0000: no ja na x360 w black opsa, mw2 i bf3 dużo grałem. No i dobrze ogarniałem, że aż wolałem na padzie grać w fpsy, ale po ponad 10 latach to ciężko. W ogóle #!$%@? jak można grać na klawie i myszce na xboxie teraz to jakieś nieporozumienie XD
No i bym się nie zdziwił, bo wychodzę za ścianę i leżę. Jak na x360 grałem, to widać było u ludzi ten
  • Odpowiedz
  • 0
@DavyJoness: nie no dzisiaj pada kupiłem XD Są jakieś addony do chroma, ale nie wiem czy są jakieś darmowe. Tylko to jest dla mnie nieporozumienie. Kiedyś dobrze grałem, więc jak trochę pogram i dalej będę takie baty dostawał, to albo kiedyś ludzie byli słabsi albo grają na myszce. W opcjach w ogóle jest opcja crossplay, ale wyłączyłem. Nie powinno być takiej możliwości, w końcu to konsola i powinni wszyscy na padzie
  • Odpowiedz