Wpis z mikrobloga

Pomocy. Dopiero zaczynam zabawę w bukmacherkę . Czy dobrze obstawiam? To możliwe ,że mogę wygrać aż tyle kasy obstawiając w tym wypadku rzeczy chyba raczej łatwe do przewidzenia. Pytam się bo coś mi tutaj nie pasuje

#bukmacherka
Edenes - Pomocy. Dopiero zaczynam zabawę w bukmacherkę . Czy dobrze obstawiam?  To mo...

źródło: Zrzut ekranu (12)

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Edenes: no tak to wygląda, kursy się mnoży przez siebie 1.72 x 1.50 itd., następnie mnoży przez stawkę (pomniejszoną o 12% podatku czy tam innej prowizji dla bukmachera)

ale z tych zakładów to ja nic nie rozumiem, czemu trzy różne kraje jako zwycięzcy XD (nie ogarniam tego eurowizyjnego barachła)
  • Odpowiedz
  • 0
@genocidegeneral: @flex to jest tak nieczytelne ,że sam obawiam się ,że kliknąłem na dwa kraje w jednej zakładce.
Oczywiście ,że nie chcę obstawić dwóch wygranych krajów jednocześnie . Tam są po prostu różne zakładki. Jest na przykład zakładka 'kto wygra 1 półfinał' . Dałem ,że Finlandia i to mimo ,że przecież chwilę wcześniej w zakładce głównej czyli 'klasyfikacji w finale' dałem na 1 miejsce Szwecję, która przecież startuje w
  • Odpowiedz
@Edenes: a dobra, no jeśli faktycznie to są jakieś różne, niewykluczające się wzajemnie zakłady no to tak to właśnie wygląda, za stówkę do wygrania te 3000 z kawałkiem, powodzenia

w sumie to sam bukmacher powinien wykryć ewentualny konflikt
  • Odpowiedz
  • 0
@genocidegeneral: mam jeszcze jedno pytanie. Założyłem konto na swoje imie i nazwisko ,ale chciałbym wpłacić pieniądzę z konta innej osoby z mojej rodziny. Jak się pytałem o to konsultanta z STS to powiedział .że można tylko z własnego konta. Serio trzeba mieć konto bankowe na to samo imię i nazwisko na jakie zakładasz konto w zakładzie bukmacherskim? Czyli jak wpłace kase z konta tej osoby to mi mogą potem nie
  • Odpowiedz
  • 0
@genocidegeneral: ok.doczytalem ze trzeba koniecznie swoje. To nie problem. Przeleje kase na swoje .A co w przypadku jeśli teraz nie mam aktualnego dowodu i będę miał na przyklad za 2 lub 3 tygodnie?. To jakiś problem? Oni uznają na przykład prawo jazdy? To przecież też jest dowód a prawo jazdy mam oczywiście aktualne.
  • Odpowiedz