Wpis z mikrobloga

@domin432222: Powiedz mi, zabawny chłopaczku, kim ty jesteś, żeby udzielać mi prawa głosu? () w miejscu, które nawet w ułamku % nie należy do ciebie… nieźle styki popalone.
  • Odpowiedz
@domin432222: Za 500zł w 60 sekund, nie przekłamuj faktów. Przed chwilą tą karlice nazywałeś kobietą, gdzie twój szacunek biały rycerzyku!? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a może nie rycerzyku, a hipokryto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@domin432222: No trzeba czymś żyć, ja żyje budowaniem nowych czasów ty żyjesz starymi i to tylko udowadnia fakt, że tylko ci się wydaje, że jesteś wyżej ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rafatus69: normalny człowiek by tego nie zrobił tylko takie dno jak ty a przypomiam takich rzeczy się nie zapomina zawsze będziesz pośmiewiskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Marlena kobieta czy karlica to jeden #!$%@?
  • Odpowiedz
@domin432222: No ja wtedy nie byłem normalny, przecież nawinąłem w swoim kawałku na YouTube „kiedyś naczelny patus Polski, teraz brzydzę się patolą, nie odkręcam się za siebie, trzymam nerwy pod kontrolą…”. Aha czyli jak ubliżasz kobietę, bo z wyglądu jest niska to wszystko Ok? To niezły dżentelmen z ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º) przecież ja nigdy nie zapomnę o mojej przeszłości tak samo jak i internet
  • Odpowiedz
@ElMurano: Ale ty jesteś tylko użytkownikiem, ogarnij się. Nie masz najmniejszego prawa decydować, kto może tutaj przebywać i się udzielać. Zbuduj coś i tam u siebie rób selekcje. Nie tutaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rafatus69: to fajnie. Jak dam ci 20 zł to uderzysz marlenke lub jakąś inną upośledzoną kobiete, którą będziesz wykorzystywał do celów zarobkowych jak to było z marlenką?
  • Odpowiedz
@ElMurano: Podżegasz mnie do popełnienia przestępstwa w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Chcesz mi zapłacić 20zl za to, żebym kogoś pobił? Wiesz, że za to możesz iść na odróbki?
Mało tego pomawiasz mnie. Odrobki + grzywna na PCK? Uważaj co piszesz.
  • Odpowiedz
@Rafatus69: robiłeś to nie raz za o wiele mniejsze kwoty, a teraz wybrzydzasz? XD Tak z ciekawość - podobało ci się jak miałeś strapona w piekielnych wrotach? I czy to prawda, że za mieszkanie u agnes obsługiwałeś starych hansów? XD
  • Odpowiedz
@ElMurano: W dodatku mnie pomawiasz, że za pieniądze biłem jakieś upośledzone kobiety. Ty masz jakąś godność? Masz jakiś honor? Żeby tak ludzi pomawiać? Wstydu nie masz.
  • Odpowiedz
Wstydu nie masz.


@Rafatus69: I pisze to człowiek który:
-Bił niepełnosprytną Marlenę, żeby móc wegetować w Polsce
-Oskarżył brata o kradzież spadku po ojcu
-Doprowadził innego brata do
  • Odpowiedz