Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że huop się nie interesuje motoryzacją?


@Ca_millo: W małych miejscowościach w Polsce B może być to uznawane za dziwne, szczególnie przez Sebixów.
Też się w ogóle nie interesuję motoryzacją.
  • Odpowiedz
@Ca_millo: Same... Chuop, który tylko na rowerze w życiu jeździł - 3 lata temu na prawko się zapisał - śmiechu warte... (Oczywiście prawka chuop nie zdał, bo nie dla chuopa taki stres)
  • Odpowiedz
@Ca_millo: ja też się nie interesuje, nie mam prawka i nigdy nie chciałem mieć. Jakoś mnie ten boom ominął gdy kończąc pełnoletność praktycznie wszyscy robili uprawnienia, a mnie to po prostu nie interesowało i nie było do niczego potrzebne.
  • Odpowiedz
@Ca_millo: na wsi to jest nie do pomyślenia. Dla mnie to było jak czytanie czy pisanie. Skuterem czy ciagnikiem jeździło już się w podstawówce. Wchłaniana wiedza przekazywana przez ojca czy z własnych obserwacji bo mieszkasz gdzie mieszkasz a rower przechodził do lamusa już w 1gym bo wszędzie za daleko...
  • Odpowiedz
  • 0
@bober47: Czasem mam autobus do powiatowego. Jeżeli nie, to mam w gminnym stację kolejową, gdzie idę na pieszo około 5 kilometrów pieszo. Sklep na wsi jest, ale większość rzeczy kupuję w wyżej wymienionych miastach. Pracy nie mam, bo tu nic nie ma.
  • Odpowiedz
@Ca_millo: ja też nie ale na huopski rozum zgaduję że ten długi to gaz (precyzyjniejszy od reszty), lewy hamulec a środkowy sprzęgło żeby można było dowolną stopą nadepnąć. przynajmniej sam bym tak dał
  • Odpowiedz
@Ca_millo: od groma kierowców nie wie który do czego służy zanim nie wsiądzie do auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

weź zapytaj z którym strony jest kierunkowskaz a z której wycieraczki to już mało kto będzie wiedział ;)
  • Odpowiedz
@Ca_millo: tak. Tzn. to dziwne, że chłop nie chce mieć samochodu i swobody z tym związanej, a następnie jak już ma to dziwne, ze go nie rajcuje jakie to fajne uczucie jest 'przyspieszenie'.

Ale nie znaczy, że to złe - po prostu dziwne tak jak dziwne jest np. jak ktoś ma ekscentryczne zainteresowania.
  • Odpowiedz
@Ca_millo: nie trzeba się interesować gotowaniem by wiedzieć jak obsłużyć kuchenkę xD Sam nie znam się na autach, ale jeździć umiem, jedno z drugim nie ma nic wspólnego
  • Odpowiedz