Wpis z mikrobloga

#truelove hahahahaha:)
Oliwka musi mieć mindfuck:
1. Oliwka kilka dni temu wybierająca Marcina bo Max widzi w niej kurę domową
2. Teraz gdy w ramach par zamienili się rolami i siebie nawzajem udawali Marcin gra rolę kury domowej :)))))
3. Klaudia wybiera Maxa, dla któego nie jest problemem że dziewczyna ma dwie lewe ręce.
4. Oliwka kolejny raz na setkach podkreślająca że piękna historia połączyła ją z Marcinem...

Dla mnie ten program może wygrać Gigi z Rossem. Gigi to super dziewczyna - świetna energia ale też potrafi być konkretna - to jak przykładowo wyjaśniła Marcina było piękne https://www.youtube.com/watch?v=a-ibVdej3TA a flegmatyczny Kamil też przy niej zyskuje. Przepraszam - jestem fanem Przyjaciół i tygodnie mijają a dla mnie to cały czas Ross https://www.youtube.com/watch?v=-zvUuGuwM94

Para Max i Klaudia - to jest tak powalone że aż ciekawe i na swój sposób urocze - ciekawi mnie jednak dlaczego produkcja aż tak miesza montując odcinki - co chwilę setki na któych widać że ludzie są ubrani z innych części dnia/dni lub pocięte fragmenty rozmów itd. Bardzo to dziwne.
  • 10
@kipman1: @crazy_frog Mnie natomiast GiGi mnie #!$%@? swoją niechlujną wymową. Poza tym Jak się przyglądam, to mam przekonanie, że para Kamil-Gigi nie przetrwa dłużej. W programie egzotyczne słońce, to i napięcie jest, ale nie widzę szans w tej relacji. Według mnie sposób mówienia Kamila to sposób na przetrwanie, aby nie zaszkodzić sobie i jak najdłużej być na wakacjach.
@bystrawoda: Przy jej ADHD wymowa to mały pikuś. Ogólnie jest w miarę sympatyczna. Taka urocza w tym swoim szaleństwie. Choć tak jak mówię- na pierwsze oko nie sprawiała tak dobrego wrażenia.
Kamil to muł i już dawno by odpadł gdyby nie ona. Bardzo zachowawczy.
Też nie widzę ich w dalszej relacji w normalnym życiu.
@crazy_frog: Patrzysz Żabciu jak facet i zapominasz, że w Kamilu to połowa kolonii się podkochiwała we wczesnej fazie :), więc miał duże szanse utrzymania. Gigi jest sympatyczna, ale to charakter, który chcesz mieć za kumpelę, a nie kogoś na poważnie (zastrzegam, że jak dla mnie oczywista). Z drugiej strony wiadomo, że widzimy małe, rozmaicie zmontowane fragmenty i faktycznie jak są naj***ni, ja na tym filmiku, który podlinkował kipman1 wychodzą prawdziwsze charaktery.(
@kipman1: Dla mnie mówienie szybko jest olbrzymią zaletą i bardzo cenię tę cechę, ale Gigi potyka się o własny język. Mówi tak nerwowo jakby miała wyznaczony czas wypowiedzi i bała się, że nie zdąży powiedzieć tego co ma zamiar, albo zapomni co ma powiedzieć. No w każdym razie ja ją tak czytam.
@bystrawoda: Czy ja wiem czy jak facet?, Ona ma świadomość swojego ADHD ale i duuży dystans do siebie i chciałaby faceta raczej stabilnego ale i tak się dobrze odnajduje w relacji z Mulistym. U niego zaś podobają mi się włosy. Taka inna fryzura niż wszyscy, z której umie sobie wymyślić coraz to inny image. Nawet dziś w tych antenkach dzidziowych też fajnie wyglądał. No fakt...każda się w nim podkochiwała ale każda