Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanko, pobawiłem się swoim Dji Mini 2 SE, świetny sprzęt do spojrzenia na świat z innej perspektywy i porobienia fotek…

Chciałbym dorzucić do stajni coś dla frajdy z latania na początek przygody z FPV, wybrałem takie zabawki:
BetaFPV Meteor65 Pro ERLS
BetaFPV LiteRadio 3 lub 3 Pro - oczywiście ERLS
BetaFPV VR03

Tak wiem, ze Google lepsze są EV800D, ale chce coś z jednego sklepu wiec mysle o zestawie od Bety… jak zajawka siądzie to i tak będę kompletował cyfrę…

Pytanka do Was:
- LiteRadio 3 czy 3 Pro, co sądzicie warto brać wersje Pro? Co da mi wbudowany EdgeTX?
- Jak wyglada zamawianie w oficjalnym sklepie BetaFPV? Jest cło? Jaki czas paczka idzie do PL?

#fpv
#drony
  • 3
@Hydrox1992: Chcesz tym latać w domu czy na dworze? Jak na dworze to na pewno nie takim maluchem bo po 15 minutach rzucisz tym #!$%@? :) Na początek jakiś mały dron 3" np. Crux albo Babyape, super drony na początek, przede wszystkim ciche i długo latające. ELRS super wybór i tego się trzymaj. Jak już i tak rezygnujesz z Bety to bierz te EV800D, super na początek i wystarczą na długo,
@Hydrox1992:

LiteRadio 3 czy 3 Pro, co sądzicie warto brać wersje Pro? Co da mi wbudowany EdgeTX?

Bierz wersie pro. Co ci da EdgeTX? Sporo:
- tworzenie profili sterowania pod konkretnego drona prosto z radia
- konfiguracja ELRS, radia bez potrzeby podłacznia go do PC
- wyświetlanie telemetrii z drona
- skrypty lua (w tym taki który umożliwia zmianę ustawień betaflight przez ELRS)
-statystyki

Kupowałem bezpośrednio od BetaFPV i zadnego cła
litowo-polimerowy - @Hydrox1992: 
LiteRadio 3 czy 3 Pro, co sądzicie warto brać wersj...

źródło: 20230501_195410

Pobierz