Wpis z mikrobloga

żal mi ukrainskich i ruskich chupów których zaciągnięto na front i kazano walczyć za kraj który miał, ma i będzie miał na nich wyj bane ehhh jak mi kiedyś panowi z żw wyślą list to pierwsze co robie to #!$%@? do lasu i jak wyklęci terroryzuję lokalną ludność. #przegryw #ukraina
  • 4
@jdhue: ja bym nawet i se powalczył jakby było trzeba tylko odrzuca mnie myśl o spaniu na siedząco w dole w ziemi - nie ma szans żebym zasnął w takich warunkach, więc pewnie szybko bym dostał kulkę przez nieuwagę. No i jeszcze to ciągłe swędzenie od niemycia się przez tydzień, to już w ogóle nie ma bata żebym zmrużył oko choć na chwilę
@Arboree: ale właśnie za co ty byś chciał walczyć? za prawo do użycia świętego komputra po przyjściu z kołchozu? kusząca propozycja ale nie na tyle by oddać za nią nogi albo co gorsza życie XD
@jdhue: nie wiem, może bym w końcu znalazł kumpli, podobno nic tak nie łączy ludzi jak wspólna walka na wojnie. Potem byśmy wspominali i się śmiali z przygód jakie mieliśmy.

Może to głupie, ale ogólnie zawsze marzyłem o życiu jak w GTA San Andreas, mieć paczkę kumpli i w ogóle całą społeczność która traktuje cię jak rodzinę. Robić niebezpieczne misje, imprezować wspólnie. Po prostu żyć pełnią życia w poczuciu bycia częścią