Wpis z mikrobloga

Hej, słuchajcie, mam pytanie, co to się dzieje na A4 że Krajowa Administracja Skarbowa, "eskortuje" ukrów tiry, wypchane cholera wie czym, bo niby jest embargo, a widziałem dzisiaj chyba 4 takie eskorty tirów (około 5-6 tirów UA), to co oni przewożą w cysternach? drzewo? wungiel? kto ich przepuścił przez granicę? czemu KAS eskortuje? pomijam oczywiście fakt, że aut na ukraińskich blachach w nie których miejscach do Krakowa więcej niż na Polskich i tak to nie były ŁADY czy autka za 10k.

#wojna
#ukraina
#rosja
  • 11
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: Też ich widziałem w ciul tego jeździ, to chyba zboże czy tam inne produkty rolne. Zobacz jaki to jest przepał kasy, na paliwo i amortyzację tych samochodów KAS.
Mają plomby z GPS to po co ich eskortować.
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: a to nie mialo byc tak ze KAS mial eskortowac Ukrainski handel od granicy do granicy? Bo nasi politycy stworzyli mafie i kupowali tanio ukrainskie produkty niszczac polski rynek.
  • Odpowiedz
  • 0
@kjungst: nasi politycy to hoooj, gorzej jak ukry i tak swoje robią, z jednej strony straszą że analogiczne embargo zastosują, a widzę od jakiegoś czasu (nie tylko dzisiaj) że są jakieś "konwoje" ukrów, Ja to nic nie chce mówić, ale widzę że robieni jesteśmy przez ukrów jak dzieci, a duda spuszcza się jak widzi żełeńskiego. Czyli ich plan jest naszą porażką.
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: Po pierwsze nie przez ukrow a ukrainskich oligarchow(glownie starszych braci w wierze) i innych wlacicieli wielkich koncernow spozywczych-kapital amerykanski(A ci nie maja zadnego honoru, ani moralnosci, licza sie tylko szekle.)

Trzeba to rozgraniczyc, bo zwykly sashka, poza tym ze jest niesamowitym impertynentem(bo u nich takie zachowanie swiadczy o pozycji spolecznej - taka kultura), jest normalnym czlowiekiem, jako i my.

Co wiemy po aferze zbożowej, gdzie tanie zborze Ukrainskie zalalo Polskie
  • Odpowiedz