Wpis z mikrobloga

Czy dobrze rozumiem ze #pis zabrał #majowka ludziom pracującym w sklepach ustanawiając w jej środku niedziele pracująca :-) i odebrał zyski małym sklepikom w ten majowy weekend
  • 18
  • Odpowiedz
  • 7
@StdPtr wiem bo sam mam dyżur :-) ale przecież Panie w sklepach miały spędzać czas z rodzinami. To kiedy najlepiej spędzać? W taka długa majówkę, mogą sobie wyjechać z rodzina odpocząć od pracy. Ale PiS mówi temu stanowczo nie ;-)
  • Odpowiedz
zasmucę cie ale wiele firm pracuje jutro i pojutrze xD i o nich się nie wspomina


@StdPtr: gość napisał to ironicznie. Pis argumentował wprowadzenie niedzieli niehandlowych tym, że nie można zabierać czasu rodzinom ludzi pracujących w handlu
  • Odpowiedz
  • 10
@muak47 to jest nic, ponoć przed świętami niedziela handlowa wypada w Wigilię xDDDDDDDDDD Nie wiem kto na to wpadł ale 200iq xD
  • Odpowiedz
  • 4
@podle_insynuacje
Serio? To jak pani uciśnioną z kasy spędzi pełne święta z rodzina? Nie będzie mogła tak jak politycy mieć wolnego przed w trakcie i po? Będzie musiała jak plebs pracować. Mam nadzieje ze pojawi się kiedyś jakaś partia prawa i sprawiedliwa która zmieni ten stan rzeczy
  • Odpowiedz
@muak47 sporo osób pracuje w majówkę w tym ty czy ja (zagraniczny klient) i dopóki żyje doputy te niedziela niehandlowe to będzie dla mnie #!$%@? gówno i wymyśl tego marnego rządu. kasjerki nie mają wolnego, małe sklepy nie mają zysków. czego nie rozumiesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zielony_goblin To jest Polska korpo-patologia. Dzień wolny to dzień wolny, po za absolutnie krytycznymi usługami Polskie oddziały powinny mieć wolne.
Sami robimy z siebie kolonie i dziwimy się że tak nas traktują.
Polskie prawo zezwala na to bodajże od 2013 roku, a nie powinno
  • Odpowiedz
@StdPtr: Przecież Wtorek to normalny dzień pracujący ebac plebs ja dopiero w poenidziałek do pracy za tydzień a plebs do roboty jeszcze bym was pejsami nawalał
  • Odpowiedz
dni temu spotkałem kolejnych dwóch zagranicznych panów którzy wjechali samochodem na trawę żeby porobić porządki a potem tak go doladowali że nie mogli wyjechać.


@muak47: ile masz lat? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@KKKXX
A ty jesteś zdrow na umyśle? Skąd ten cytat ktory nie jest mój i o co pijesz. Coś ci się popierdzielilo :-)
A lat mam 43
  • Odpowiedz