Wpis z mikrobloga

Cześć ostatnio dotarło do mnie że jestem nic nie warty. Nie mam żadnych przyjaciół osoba na której mi zależało jak się okazało nie umie mnie pokochać , rodzina też ma mnie w dupie. Wszyscy się ode mnie odsuwają nikt nie chce mnie w żadnych projektach itp. czuje się coraz bardziej samotny i opuszczony przez innych. I teraz czuje się zupełnie nic nie wartym śmieciem. Siedze w pokoju sam i czuje się po prostu gówno wart. Wszyscy mają mnie w dupie nie mogę tego przeżyć... Nawet Kobra na której mi zależało jak się okazało niestety ma mnie głęboko w dupie i bo tak mało niestety jestem warty, czuje że nie mam soba nic już do zaoferowania innym i przez to czuje się tym gorzej wyrzucony przez wszystkich jak zwykły śmieć nic nie wart nawet uwagi miłości czy szacunku. Ja mam go okazać innym ale inni mi go nie okażą. To zawsze ja jestem tym złym i tym który dla nikogo nic nie znaczy wszystkim jest lepiej beze mnie każdy świetnie sobie radzi kiedy mnie nie ma przy nich...
#bonzo
Pobierz Apolinary_Kupiec - Cześć ostatnio dotarło do mnie że jestem nic nie warty. Nie mam ża...
źródło: tiger-bonzo
  • 2