Wpis z mikrobloga

#worldofwarships Jak działają cytadele? Pływałem sobie dzisiaj Indefatigable i toczyłem bój z Kaiserem. Wyglądało to tak, że Kaiser płynął do mnie idealne ustawiony burtą a mimo to każda moja salwa wchodząca na lini wody zadawała mu po 2k damage XD. Jak to działa? Myślałem, że jak chłop burtą płynie i dostanie salwą full ap to z miejsca dostaję po 15k damage a nie po 2k XD. Co robię źle? Ja pływałem zygzakiem i większość czasu byłem do niego ustawiony dupką pod kątem lub miał mnie po długości. Nigdy mu burty nie pokazałem a chłop mimo to mnie po prostu zmiótł z planszy. Jakieś rady Miruny okrętowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • 0
@#!$%@? Nie no wiem, że to nie jest symulacja ani nawet realizm ale trochę przeginka bym musiał pancernikiem się chować za górą bo lekkie krążki ładują mi cytadele w kadłub pod kątem. #!$%@?ło tam kogoś w tym WG? Swoją drogą to wiem od kogo jest ta gra. Jebnę ze śmiechu jak się okaże że kacapy mają jedne z lepszych okrętów w tej grze.
@Morty1337:

Jebnę ze śmiechu jak się okaże że kacapy mają jedne z lepszych okrętów w tej grze

No Stalingrad potrafi #!$%@?ć. Ruskie krążki celne, ostro strzelające bez paraboli pocisku. Cytadele pięknie robią.
@Morty1337: w grze możesz sobie popatrzeć na ułożenie pancerza na okrętach.Brytyjskie liniówki pancerza faktycznie nie maja do walki z Niemieckimi BB na małym dystansie ale działa akurat dosyć celne i mocne powinieneś go cytadelować jak był burtą może RNG pomogło :/