Wpis z mikrobloga

@krytyk__wartosciujacy: Moze to byc szokujace, ale najprawodpodobniej pis nie bedzie mial samodzielnej wiekszosci.
O ile nie uda im sie zbudowac koalicji z Konfederacja / Polska2050, w co watpie, bo obie te partie maja tylko do stracenia na tym, to (o ile Konfa czegos nie #!$%@?) nastepny minister sprawiedliwosci i prokurator generalny (pozdro bantustan), nie bedzie z PiSu.

To natomiast spowoduje ze tony akt spraw, ktore teraz byly zamiatane (nawet takich co
zostana podjete i procedowane.


@olo1917: taaa, przypominam, że po pracy PiS i PO spotykają się razem na imprezach, po zmianie władzy PO nic nie zrobi, bo następnym razem to ich mogą wsadzać.
Tak samo PiS nic nie robił przeciw platformie, oprócz szopki medialnej na początku.
@NieBojeSieMinusow: #!$%@? 2mld od podatnika + #!$%@? wie ile od spółek SP to za mało, trzeba jeszcze wykorzystać socjal media tych spółek żeby zwiększyć szanse PiSu. Oni chyba wiedzą, że to jest wszystko albo nic dlatego idą va banque
@ery78: tylko czemu #!$%@? ja za to plucie mam płacić. Niech plują za swoje nie za #!$%@? z mojej ciężkiej pracy, przy okazji wycierając sobie nepotyczne złodziejskie mordy patriotyzmem i zrównując się z Polska.
@Kajtosz: jak się tak spotykają to po #!$%@? PiS podsłuchiwał PO pegasusem podczas kampanii i po co wali miliardami w szambo w TVP? Na uj tuleye ściąga za ujawnienie ruchania demokracji w kolumnowej jak to „sędzia od PO”, wystarczyło pogadać?