Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że przez lata zniszczyłem swoje włosy. Mam 20 lat a już odnoszę wrażenie, że łysieje. Kiedyś jak miałem te naście lat pamiętam, że ludzie mi mówili jakie mam gęste włosy, fajnie się układały i były puszyste, rzeczywiście było ich sporo. A teraz? Mam wrażenie że jest ich co najmniej 20% mniej i też spadła ich jakość. Teraz ich struktura bardziej siano przypomina, nie są już takie fajne. Masakra, teraz jeszcze jakoś wyglądam ale strach pomyśleć co będzie za 10 lat :c
#przegryw #przemyslenia #wyglad #gownowpis #wlosy #pielegnacja #fryzjer #fryzjerstwo
  • 10
  • 0
@walk_man: czym jest minox? Co do skóry głowy to słyszałem coś o atopowym zapaleniu ale przyznam szczerze że nie pociągnąłem tematu dalej i obecnie nie jestem jeszcze pod opieką żadnego dermatologa. Też miałem przez kilka lat taką niechlubną manię drapania się po głowie co też z pewnością swoje zrobiło
Alocutan Forte 5%


@viciu03: bzdura, minoxidil pomaga w odrastaniu nowych włosów. Najlepiej idź do dermatologa żeby wyeliminować wszelkie choroby skóry głowy, potem trycholog żeby ocenić przczynę wypadania i stan włosa. Potem kuracja minox 5% i ewentualnie finasteryd

Jak umiesz w angielski obejrzyj to wideo, powinno trochę rozjaśnić przyczyny tego co się dzieje na głowie
walk_man - >Alocutan Forte 5%

@viciu03: bzdura, minoxidil pomaga w odrastaniu nowych...
@viciu03: Trochę się wznowi, tzn. włosów przybędzie, szczególnie w miejscach, gdzie niedawno ubyło. Ale nie chciałem o tym wspominać, żebyś się nie ociągał z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1000x prościej uniknąć łysienia, niż włosy przywrócić.
W ostateczności zawsze jest opcja przeszczepu. Droższa zabawa, ale za odmłodzenie o kilka lat chyba warto.