Wpis z mikrobloga

Jak to jest że na aplikacjach randkowych mam aktualne zdjęcia czyli w długich włosach (nie kuc, tylko długie tak za brodę wycieniowane) i gdy przechodzę z dziewczyną na Facebooka (na
FB mam profilowe w krótkich włosach) to dosłownie kazda stwierdza "no anon lepiej wyglądasz na tym profilowym" po czym totalnie zaczyna olewać rozmowę jakby myślała, że jestem jakimś fejkiem.
#tinder #badoo

Czy długie włosy u chłopa odrzucają kobiety?

  • Tak 50.5% (53)
  • Nie 49.5% (52)

Oddanych głosów: 105

  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@goferek: Ogólnie ja mam swój styl i nie lubię podążania za modą. Dziwi mnie po prostu fakt że gdy już poznam jakąś dziewczynę o co i tak mega ciężko xD to potem taka głupota ją odstrasza. No chyba, że uciekają z jakiegoś innego powodu
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21: to jest tak: szukam taniego auta z gazem. Znalazłem, chcę je kupić tak jak stoi więc dzwonię. Okazuje się że tak, jest. I właściciel opowiada że kiedyś miał tam podgrzewane skóry ale wywalił te fotele i teraz są zwykłe. No i to auto już mi się mniej podoba bo ja lubię podgrzewane siedzenia.

No i tak samo jest tutaj. Wyglądałeś dla laski spoko więc napisała do Ciebie. Potem laska
  • Odpowiedz