Wpis z mikrobloga

Chciałem po raz pierwszy kupić krypto, konkretnie ETH (kiedyś jak za jednego BTC można było kupić pizze kupiłem trochę, ale zgubiłem klucz xD )

No i klops - Binance odrzucił mój przelew SEPA w EUR z powodów security i risk control. Załapałem się chyba na te wszystkie ustawy o praniu brudnych pieniędzy xD.

Ktoś tak miał? Co w tym przelewie mogło ztriggerować taką akcję?

Alternatywnie - jak mogę kupić ETH równie tanio co na Binance?

#binance #ethereum #kryptowaluty
  • 8
@falouu: używam Coinbase z EUR - szybko działa z Revolutem w obydwie strony. Upewnij się tylko, że nie kupujesz przez uproszczony interfejs, tylko przez Advanced Trade, bo Cię zjadą na spreadzie >1%.
@falouu: po co chcesz kupować, ETH jeszcze łatwiej zgubić niż BTC, klikniesz w metamasku nie to co trzeba, albo wyślesz nie tam gdzie trzeba, daj spokój mirku, sobie i swoim pieniądzom
  • 0
@zyjlepiejzkrypto: Porównywałem sobie tak na szybko z innymi i na binance ETH wychodziło mi potencjalnie taniej. Może coś pominąłem? Są inne opłaty niż 1) 1EUR za wpłatę fiat, 2) 0,1% prowizji przy wymianie, 3) gas fee przy wypłacie?
  • 0
@zyjlepiejzkrypto: jasne, ale napisałeś jeszcze że na Binance drogo więc dopytuję, bo mi wychodziło tanio w porównaniu do innych

EDIT: kurde, pisałeś o coinbase a nie o binance. Sorry, pomyłka.
Może coś w tym jest, że nie powinienem kupować krypto, skoro łatwo o pomyłki xD
  • 0
Dzięki za polecenia innych giełd. Ale ciekawi mnie jeszcze, czy słyszeliście o takich problemach z przelewami na Binance?
Czy może w moim zachowaniu jest coś co przypomina patterny przestępców.

Ja im wysłałem swoją mordę i dowód osobisty, a oni mi nawet coinów nie pozwalają kupić