Wpis z mikrobloga

Czy masz dobry gust i grasz jutro w dlc do Xenoblade 3?

chciałbym, ale najpierw muszę ukończyć tornę i XBC3. Druga sprawa, że nie lubię cyfry i czekam na wydanie fizyczne.
@OcelotEater: niestety chyba sie nie doczekamy fizycznej wersji. W przypadku torny od razu zapowiedzieli, a tutaj na poczatku trailera jest info, ze dlc wymaga podstawki + w twicie była sformułowane, ze dlc jest "exclusively" w wave 4.
@OcelotEater: jedynie widze reedycję, np. na switcha 2 gdzie na carcie bedzie podstawka i dlc. Dlc do 3 nie dziala bez podstawki, wiec nie ma szans na pudełko z samym dlc jak w przypadku torny.
@Griffith: nigdy nie grałem w te xenoblade. Rzeczywiście takie dobre to? Bo słyszę wiele sprzecznych opinii. Albo ktoś mówi ALE ZAJEBISTA NAJLEPSZA GRA NA SWIECIE albo ktoś mówi "GÓWNO #!$%@?Ć"

Nie ma głosów typu "grałem, całkiem spoko". Czyli albo gówno albo zajebiste. I co o tym teraz myśleć?

co tam w tej grze sie w ogóle robi XD
@LZBNZ: powodów tego jest kilka, pierwszy chyba największy entry lvl - ludzie zaczynają od 1 bo tak się to powinno robić a okazuje się że remaster z 2020 to dalej ponad 10 letnia gra, jedna z pierwszych "nowoczesnych" gier z otwartym światem, gdzie jeszcze nie myślano że komuś jakieś znaczniki bedą potrzebne, wszystko przecież opisane w questlogu jest. No tak, i masz 40 takich samych questów i przy nich ściana tekstu
komuś jakieś znaczniki bedą potrzebne, wszystko przecież opisane w questlogu jest. No tak, i masz 40 takich samych questów i przy nich ściana tekstu typu "miejsce występowania rośliny znajduje się między wielkim drzewem rosnącym pośrodku jeziora a kupą kamieni która wygląda trochę jak twarz, musisz minąć most i wtedy zobaczysz jezioro"...


@NjeMjetek: przecież to brzmi zajebiście
@JoeGlodomor: wierz mi, tylko brzmi bo okazuje się że spędzasz x czasu szukając jednej rzeczy a i tak kończysz z Excelem do trackowania wszystkiego. Skala po prostu jest zbyt duża na taki styl rozgrywki. Mi na początku się to podobało, ale po 30h miałem dość i wjechał Excel.
@LZBNZ: zabija się bogów ( ͡ ͜ʖ ͡)
Najlepsza seria na świecie. Pan Tetsuya Takahashi jest bardziej święty niz Jp2 i Maryja zawsze dziewica razem wzięci. Jak ktos zle mowi o jego gierkach to niech sczeźnie w piekle.

Youtube i wiesz czy ci sie podoba taki gameplay czy nie