Wpis z mikrobloga

Dlaczego telefony przeciw depresji są dla dzieci i młodzieży cała dobę 7 dni w tygodniu dla dorosłych jakieś marne 2h wtf. Nie moge z nikim porozmawiać o moim stanie i magicznych myślach bo wytrzymywałem ten szajs dłużej niż inni ?
#przegryw
#depresja
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: nie wiem czy wiesz ale psycholog i psychiatra to 2 różne specjalizacje a ja nie chce magicznych cukierków które będą mi mieszać w glowie. Chcę coś zmienić w swoim życiu i chciałem opinii profesjonalisty a nie dragów po których będę się slinic patrząc w ścianę
  • Odpowiedz
@isoversomuch:
nie wiem czy wiesz, ale telefon zaufania to nie jest psychoterapia ani jakakolwiek terapia, to interwencja kryzysowa + zostaniesz skierowany do psychiatry i tak przez nich

a ja nie chce magicznych cukierków które będą mi mieszać w glowi

a chcesz magicznej pogadanki która będzie mieszać w głowie?

Chcę coś zmienić w swoim życiu i chciałem opinii profesjonalisty

*psychiatra to profesjonalista też.
*telefon Ci w zmianie życia nie pomoże przez 15
  • Odpowiedz
  • 2
@10129: od 7 lat nie odczuwam zadowolenia z życia, od 3 lat przynajmniej raz w tygodniu myślę o tym żeby z sobą skończyć. Przez ostatni rok w moim zyciu nic się nie zmieniło. Myślałem o tym żeby zabrać ze sobą swoją matke ktora chcąc nie chcąc zniszczyla mi zycie. Nadal z nią mieszkam i nawet jeśli chciałbym się wyprowadzić to wiem ze nie dam rady bo nie umiem się odnaleźć wśród
  • Odpowiedz