Wpis z mikrobloga

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Kosmiczny pojedynek wygrał Deoxys zgarniając okrągłe 60%, Jirachi z 40% poradził sobie powyżej moich oczekiwań. Był to ostatni pojedynek z 3 generacji.

Witam w Sinnoh, czas na generację 4.

Rozpoczynamy od starterów i wybieramy z tej oto trójki:

1. Rammus
2. Wukong
3. Anivia

Zapraszam do głosowania.
#pokemon #pokemongo #animedyskusja #pokepojedynki
Pobierz kudlaty_ziemniak - Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Kosmiczny pojedynek wyg...
źródło: 16

Jaki jest twój ulubiony starter z czwartej generacji pokemonów?

  • Turtwig 42.1% (32)
  • Chimchar 28.9% (22)
  • Piplup 28.9% (22)

Oddanych głosów: 76

  • 3
Jako autor ankiety nie mogę zagłosować, ale gdybym mógł to oddałbym głos na Piplupa.

To był naprawdę trudny wybór, bo startery z tej generacji są nad wyraz udane. Na start mogę jednak odrzucić Chimchara, bo jest najmniej interesujący. Postaci wzorowanych na małpim królu z "Wędrówki na zachód" było w popkulturze mnóstwo, więc taka tematyka zrobiła się nudna.

Została dwójka. Żółwie i pingwiny lubię, więc było ciężko. Torterra wygląda super z tym drzewkiem
Pobierz kudlaty_ziemniak - Jako autor ankiety nie mogę zagłosować, ale gdybym mógł to oddałby...
źródło: 283dcded820668968dda085d6ce97dfc
@kudlaty_ziemniak: Turtwig jest piękny ( ʖ̯). Tak dla mnie wygląda idealny starter. Pierwsza forma więc jeszcze nie wygląda epicko ale też nie jest przesłodzony. Design ładnie nawiązuje do typu, faktycznie wygląda jak zwierzę na którym jest wzorowany. Ale tak jak pisałeś, w czwartej generacji wszystkie były super i jakoś się w ten schemat ładnie wpisywały. Tylko szkoda że Turtwig ma za dużą, a Torterra