Wpis z mikrobloga

Wczorajsza walka Sarary z Zimmermanem pokazała jakim słabym zawodnikiem musi aktualnie być Marcin Różalski, skoro z kimś takim przegrał. Sarara w pierwszej rundzie nawet dobrze walczył, ale ma duże braki parterowe a Zimmerman nie ma żadnych umiejętności parterowych. Teraz Zimmerman powinien zawalczyć z Wrzoskiem lub Mroznym, ewentualnie ze Szpilką lub Pudzianem tylko nie wiem czy jest sens go promować.

#ksw #mma
  • 2
@Don_Lukasio: Właśnie rozbity gość co ma imię jak Błąd po angielsku bije wszystkich co mu dają i jak leci. Pewnie dostanie na rozbicie Samociuka. Why? Pudzian bierze wszystko co na drzewo nie ucieka, ale umówmy się, że jak przegra ze Szpilką, to strach mu będzie kogokolwiek dać na odbudowę, bo i Najman ostatnio dystans zawalczył. W ogóle ta waga ciężka celebrytów jest śmieszna i ja się pytam: gdzie jest Strachu Kapuś
@Sylwiusz89: Z tego co wiem to Strachu zrezygnował z walk w mma i skupia się na karierze aktorskiej. Takie zestawienie pewnie miałoby sens gdyby przykładowo wygrał walkę ze Szpilką, do której kiedyś nie doszło bo Szpilka myślał że jeszcze osiągnie coś w boksie.