Wpis z mikrobloga

@guest: Dlatego farmisz inazumę (eosf: raiden, beidou, xl, xq, yelan, mona, ew. yae i shime: yoi, hu tao) oraz sumeru (deepwood: nahida, dmc, collei i gilded: alhaitham, hb trigger (raiden, kuki)). Polecam ten styl życia, resztę ze strongboxa, najgorzej jak nie da się, ale to wyjątki chyba tylko physicale nie mają pale flame, tak to wszystkich zbudujesz.
@DuzyPies123: chyba rok już farmie eosf i shime, śmieci przerabiam na arty dla hu tao, dalej nie mogę przejść na crimsona xD

czyli gilded na coś się jednak nadaje?
nie jestem przekonany czy chcę raiden pod nahide budować, skoro mam ją pod nationala :p
@guest: Raiden pod hyperbloom to kompletnie inny build i kompletnie inny styl grania, nie ma sensu porównywać. Ogólnie jest dużo lepsza niż kuki, ale ma ten problem, że nie ma leczenia. Gilded to alhaitham albo hb trigger, tak to nie wiem czy ktoś używa, chyba nie. Nahida może, ale to tylko jak masz drugie dendro, które jej aktywuje 4pc deepwooda, a i tak podobno nie jest to jakieś dobre.
@DuzyPies123: jeszcze można domenkę z HoD / Blizzardem ( HoD na hydro driveów w stylu childe'a albo ayato spoko, Blizzard wiadomo - Freeze Ganyu, Ayaka.. ). Ale generalnie tak jak mówisz, to są dwie najlepsze domeny w tej grze, ja w tej z EsOF spędziłem rok farmienia dosłownie i wyekwipiłem w zasadzie 3/4 moich postaci.